Áno sme portál, ktorého hlavná tematika sú produkty Apple, ale sem tam jednoducho treba napísať aj niečo, čo s Apple nesúvisí, aby sme tu trošku osviežili obsah. Rozhodli sme sa teda, že napíšeme článok o správe dňa, ktorá hovorí o filme Rýchlo a Zbesilo 8 ako o jednom z najúspešnejších filmoch vôbec, a to ešte nie je ani v kinách. Zhliadnutia jeho traileru hovoria za všetko. 

Rekordy

Fast & Furious je filmová séria, ktorá sa tu snami tiahne už krásnych 15 rokov a ďalší diel, ktorý bude v poradí už neuveriteľný – ôsmy, príde 13. apríla 2017 do našich kín. Ako sa ukazuje, aj po smrti hlavného hrdinu filmu Paula Walkera je o túto snímku obrovský záujem a to nehovoríme len o komentároch a lajkoch na Facebooku, ktorých súčet sa musí pohybovať v stámiliónoch, ale aj o rekordnom počte zhliadnutí debutového traileru, ktorý vyšiel len včera.

- Reklama -

Za 24 hodín si toto krátke video, ktoré je len tak mimochodom plné výbuchov, rýchlych áut, súbojov, zbraní, ľadu a populárnych hercov, získalo viac ako 139 miliónov zhliadnutí. Toto neuveriteľné číslo len potvrdzuje, že aj keď najnovšia snímka zo série Rýchlo a zbesilo, ktorá sa nazýva „The Fate of Furious“ už nemá so svojimi prvými časťami plnými rýchlych a upravených áut veľa spoločného, stále dokáže upútať diváka. Všetko je to samozrejme spôsobené najmä tým, že všetci herci, ktorí sú v „Torretovom gangu“ sú vlastne jedna veľká rodina.

A rodina, ktorá sa skladá z priateľov a prežíva spolu najakčnejšie chvíle svojho života, je proste pre publikum očividne dosť veľkým lákadlom. My veríme, že film bude naozaj dobrý, aj keď predošlý diel bol podľa nás skôr sci-fi ako realita, určite sa nám zapáči! Veľmi sa tešíme už dnes, a čo ty?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.