Legendárna filmová séria Rýchlo a zbesilo je späť. Desiate pokračovanie bude opäť plné akčných scén, výbuchov a napínavých momentov. Film bude mať premiéru v kinách už 19. mája 2023, takže od jeho premiéry nás delí v podstate iba mesiac.

Aby nás autori snímku poriadne navnadili, rozhodli sa vydať druhý trailer, ktorý trochu viac poodhaľuje to, na čo sa môžeme v novom filme s názvom Fast X tešiť. Opäť si tu zahrajú Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang a vráti sa aj Jason Statham.

Veľký prekvapením je aj to, že „Fast Family“ doplní Jakob Toretto (John Cena), ktorý bude spolupracovať s tímom po tom, čo v deviatom dieli predstavoval zápornú postavu. Novou členkou sa stane aj Brie Larson.

O čom bude Rýchlo a zbesilo 10? 

Dominik Torreto (Vin Diesel) a celá jeho rodina čelili rôznym úlohám, pričom z obľúbenej filmovej série Rýchlo a zbesilo, ktorá bola pôvodne zameraná na pouličné automobilové závody, sa postupne stala šialená, no stále zábavná sci-fi záležitosť.

A aj keď boli nepriatelia rôzni, teraz bude celý tím čeliť tomu najhoršiemu z nich. Dej sa vracia do minulosti, konkrétne do roku 2011, kedy Dominik Torreto a celý jeho partia zničili drogového kráľa Hernana Reyesa v Rio De Janeiro.

Nikto však netušil, že Reyes mal syna Danteho (Jason Mamoa), ktorý sa celých 12 rokov pripravoval na to, aby sa mohol pomstiť. Dej Fast X (Rýchlo a zbesilo 10) sa bude odohrávať po celom svete, vrátane Vatikánu, Ríma, Brazílie, Londýna, Portugalska či dokonca Antarktídy.

Počítať môžeme s novými spojencami a taktiež starými nepriateľmi, ktorí sa postarajú o mimoriadne napínavú akciu plnú automobilových naháňačiek, výbuchov či prestreliek. Všetko by sa navyše malo stať ešte napínavejším vo chvíli, keď Dominik Torreto zistí, že cieľom Danteho pomsty je aj jeho osem ročný syn.

Pokiaľ ste nevideli prvý trailer na Rýchlo a zbesilo 10, pozrieť si ho môžete tu:

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple zdieľal trailer na veľkofilm Killers of the Flower Moon. Hrá v ňom DiCaprio aj De Niro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -