Spoločnosť Samsung nám začiatkom roka 2024 predstavila úplne novú vlajkovú loď svojich smartfónov, model Galaxy S24 Ultra, ktorý je pripravený konkurovať iPhonu 15 Pro Max, ale aj 16 Pro Max (na trh príde neskôr). Toto zariadenie má špičkovú hardvérovú výbavu a hovorí sa o ňom, ako o najlepšom Androide sveta. Aj preto je skvelou správou to, že ho teraz kúpite za extrémne výhodnú cenu.

Samsung Galaxy S24 Ultra má moderný dizajn a vyrobený je len z prémiových materiálov. Hlavné šasi je titánové, displej chráni sklo Corning Gorilla Armor a Samsung Galaxy S24 Ultra prežije aj kontakt s vodou v rámci normy IP68. Zďaleka to, ale nie je všetko. Extrémne kvalitná 6,8″ AMOLED obrazovka s rozlíšením až 3120 × 1 440 a 120Hz obnovovacou frekvenciou vám zobrazí všetok obsah v tých najjemnejších detailoch. O výkon sa potom stará špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, ktorý je plnohodnotný rivalom pre čip A17 Pro, ktorý sa nachádza v iPhone 15 Pro Max.

No a koľko tento smartfón stojí? Keďže ide o vlajkovú loď, cena štartuje za základnú 256 GB verziu, ktorá už má štandardne 12 GB RAM na hranici 1 449 €. Fantastickou správou, ale je, že hoci bol Samsung Galaxy S24 Ultra predstavený len pred necelým mesiacom, už teraz ho viete získať po kliknutí na tento odkaz za 1 168 €, vďaka čomu na jeho nákupe pomerne výrazne ušetríte. Ide teda o ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Samsung Galaxy S24 Ultra vás nesklame ani AI technológiami, ktoré sú v ňom po novom integrované. Vďaka tomu bude vaša práca na zariadení oveľa produktívnejšia, rýchlejšia a jednoduchšia. Takisto vás potešia aj fotoaparáty, ktorých má smartfón hneď niekoľko. Hlavný snímač má rozlíšenie 200 Mpx a dopĺňa ho ešte 12 Mpx širokouhlý objektív a 10 Mpx teleobjektív. Predná kamera má potom 12 Mpx a hoci Galaxy S24 Ultra neponúka tak pokročilú autentifikáciu za pomoci tváre, ako Apple, nájdete v ňom aspoň snímač odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza priamo v displeji.

Telefón tiež poteší prítomnosťou NFC, 5G či USB-C konektora s podporou rýchleho nabíjania až do 45 W. Telefón však môžete nabíjať aj bezdrôtovo pri výkone 15 W. Jeho 5 000 mAh akumulátor má fantastickú výdrž na jedno nabitie a ak budete s energiou zodpovedne hospodáriť, bez akýchkoľvek problémov vám vydrží aj dva dni. Pokiaľ sa vám teda Samsung Galaxy S24 Ultra zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 1 168 €. Ak hľadáte alternatívu za iPhone 15 Pro Max, prípadne si chcete vyskúšať, aké je to na „druhej strane“, toto je šanca, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Vynikajúci JBL Charge 5 kúpite extrémne lacno. Slováci ho milujú 

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -