Výrobcovia smartfónov sa snažia vymyslieť čo najatraktívnejšie akcie. Výnimkou nie je ani spoločnosť Samsung. Pokiaľ plánujete nákup modelu Galaxy Note 20 alebo Z Fold2 5G, automaticky získavate 200€ bonus k variabilnej výkupnej cene starého zariadenia. Platí to aj pre iPhone…

Samsung a jeho výkup

Na oficiálnych stránkach spoločnosti Samsung sme narazili na zaujímavú akciu. Firma od vás zakúpi váš starý smartfón (pokojne aj iPhone) a k tejto cene priráta 200€ (len pri výkupe telefónu Samsung) bonus na nákup nového zariadenia (Galaxy Note 20 alebo Z Fold2 5G).

Ak sa chystáte počas tohto roka urobiť veľkú zmenu v rámci platformy, môže to byť lákavá ponuka. Za iPhone 11 64GB v bezchybnom stave dostanete 447€. V prípade, že vlastníte vlajkovú loď iPhone 11 Pro Max 512GB, zľava bude 1027€. Ak máte iný model, zadajte ho do vyhľadávacieho poľa na vyššie uvedenej internetovej stránke.

Netvrdíme, že prostredníctvom bazáru tieto zariadenia nepredávate výhodnejšie. Pokiaľ si ale chcete uľahčiť život, určite je to zaujímavá cesta. Nikoho samozrejme nenabádame k tomu, aby opustil platformu iOS.

Niekedy však ľudia túžia urobiť zmenu aj keď sú fanúšikmi spoločnosti Apple. Prišlo nám tak rozumné vás o tejto možnosti informovať. Čo si o akcii myslíte vy? Oplatí sa alebo nie?

Prečítajte si tiež  iPhone 12 s 5,4" bude mať čínsky displej. Potvrdil to únik.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.