Hoci je táto funkcia v iPhone X pre mnohých len zbytočnosťou, niekoho to predsa len môže baviť a napríklad také deti doslova milujú, keď sa pomocou technológie môžu premeniť na nejaké zvieratko či postavičku. Uvedomuje si to aj konkurencia. Konkrétne Samsung by mal už čoskoro zareagovať na Animoji a to poriadne tvrdým spôsobom. 

Vlastné 3D Emoji

Od predstavenia novej vlajkovej lodi spoločnosti Samsung nás delí jeden mesiac a tak isto nás tento mesiac delí aj od predstavenia odkopírovanej funkcie, s ktorou prišlo ešte v septembri samotné Apple. Animoji by sa v prípade Juhokórejskej technologickej spoločnosti mali volať 3D Emoji a mali by ponúknuť niečo veľmi podobné ako na iPhone X. Znamená to teda, že sa majitelia Andoridov dočkajú milých “smajlíkov”, ktoré budú vedieť kopírovať tvár používateľa na základe snímačov umiestnených v prednej časti zariadenia.

- Reklama -

Pokiaľ si si myslel, že Samusng príde s Face ID nemusíš sa obávať. V podstate vraj nemá šancu niečo podobné priniesť nakoľko by jej nedokázal vyrobiť dostatočné množstvo. Snímač tváre ale predsa len príde. Bude ale omnoho jednoduchší ako ten, ktorý má Apple. Samsung ho už používa už aj v prípade modelu S8 a dokážeš ho odomknúť napríklad aj obyčajnou fotografiou čo môžeme považovať skôr za bezpečnostnú hrozbu ako za špičkovú ochranu osobných údajov.

 

Na druhú stranu tu bude ale parketa, v ktorej má tento smartfón vynikať a tou má byť po vzore konkurencie konečne aj duálny fotoaparát. Mal by priniesť nepoznané kvality a tým pokoriť kompletne celý trh. Uvidíme, či sa to Samsungu podarí, no na druhú stranu, práve v kvalite snímkov zariadenia tejto spoločnosti dlhodobo vynikajú. S9 by teda nemal byť výnimkou a nastoliť by mal úplne inú úroveň! Poraziť by mal ľavou zadnou napríklad aj iPhone X či Google Pixel 2!

Fotografie Galaxy S9+ už unikli na internet - svetapple.sk
Fotografie Galaxy S9+ už unikli na internet – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here