Apple urobilo ešte v roku 2016 jeden veľký a povedzme si na rovinu aj odvážny krok, kedy z iPhonu navždy odstránil 3,5mm audio jack. Nikto nevedel čo sa stane a hovorilo sa o tom ako o katastrofe. Nestalo sa však našťastie vôbec nič. Konkurencia sa samozrejme Applu “vysmievala”. Teraz Samsung vymazal reklamy, kde sa smial Applu za chýbajúci 3,5mm audio jack konektor.

3Samsung vymazal reklamy, kde sa smial Applu za chýbajúci 3,5mm audio jack konektor.

Juhokórejský Samsung a taktiež spoločnosť Microsoft pomerne často útočia na Apple agresívnymi reklamami. Evidentne je to jediný spôsob akým zaujať a popravde sa na nich ako komunita veľmi často dobre bavíme.

Teraz sa krásne ukazuje, ako sa Samsung tak trošku pošmykol na vlastne banánovej šupke. Po uvedení iPhone 7 a iPhonu 7 Plus bez jacku promoval svoje nové modely s jednou veľkou konkurenčnou výhodou, s 3,5 mm audio jack konektorom.

To bol priamy útok na jeho odstránenie z Apple produktov. Kým ešte nedávno sme si ich mohli pozrieť v YouTube archíve spoločnosti, dnes sa to už nedá. Samsung tieto videá zmazal. Jeho nová vlajková loď tiež nemá 3,5 mm audio jack.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here