Choré, čo sa v tejto dobe deje ale žiaľ takýto je smutný obraz reality. Ako iste vieš, v Amerike je možné všetko a sem tam z toho vzniknú aj tie najšialenejšie stávky, pri ktorých by ťa asi ani nenapadlo, že sa môžu zrealizovať. Príkladom je Philip Harrison, ktorý vyzval CEO Amerického Telekomu, Johna Legereho k tomu, že ak si nechá na ruku vytetovať logo Telekom, pošle mu iPhone 8. Ako sľúbil, tak sa aj stalo a Legere má chodiacu reklamu! 

Za tetovanie iPhone

Philip možno ani neočakával, že mu na tento šialený tweet Legere odpovie ale stalo sa. Povedal mu, že pokiaľ to naozaj spravý, skutočne dostane iPhone 8. Nenechalo na seba dlho čakať a tetovanie Telekomu bolo na svete. Vyzývateľ si ho dal vytetovať priamo na zápästie po tom, ako tento nápad konzultoval so svojou priateľkou. Podľa jeho slov ide o ideálne miesto, ktoré si môže kedykoľvek zakryť, no zároveň je vždy dobre viditeľné.

- Reklama -

Legere týmto krokom nezískal len pozornosť celého sveta a zaujímavú publicitu na skoro každom technologickom magazíne ale aj chodiacu reklamu, ktorou by mal byť Philip do konca života. Samozrejme, stále existuje spôsob, akým sa môže tetovania zbaviť, je to už len na ňom, či tak niekedy učiní. Rovnako tak teoreticky môže ísť aj o sfalšované fotky priamo v nejakom tetovacom štúdiu. Sú ale dosť vierohodné na to aby CEO Telekomu presvedčili. Výsledok bol samozrejme taký, ako sa očakávalo. Legere samozrejme Philipovi poslal najnovší iPhone 8 v čiernej variante a ten sa s ním už stihol na Twitteri pochváliť.

Okrem iPhonu ale dostal aj reklamné predmety spoločnosti Telekom. Za všetko sa samozrejme veľmi pekne poďakoval a možno vytvoril motiváciu, pre mnohých mladých Američanov, ktorí by jablkovú novinku chceli tiež a boli by ochotní sa kvôli nej aj potetovať. Problém je ale v tom, že originálny nápad býva len jeden a je viac ako pravdepodobné, že sa nič podobné nestretne s úspechom. Tak či onak, mnohá autorovi nápadu vyčítajú jednu vec. Prečo nepočkal a nevypýtal si rovno iPhone X?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.