Pokiaľ patríš medzi milovníkov hudby a počúvaš pravidelne každý jeden song, ktorý dobýva svet, určite si zaznamenal aj existenciu pesničky „The Fox,“ ktorej autori (skupina Ylvis) využili ako hlavný námet živočíšnu ríšu a detskú hru. Ako všetci vieme, tento hit je veľmi populárny a jeho refrén, ktorý je len tak mimochodom vždy iný si spievajú deti či dospelí aj dodnes (a to už má táto skladba 2 roky). Dnes sme si takto opakovali známy refrén aj my a zistili sme, že tento hit pozná aj samotná Siri!

„Siri, What does the fox say?“

Pokiaľ sa Siri spýtaš akúkoľvek náročnejšiu otázku, začne vyhľadávať odpoveď priamo na internete. Ak je však otázka jednoduchšia, dokáže ti odpovedať aj priamo „z fleku.“

Pri otrepaných frázach ako napríklad „I love you Siri“ už čakáme odpoveď, ktorá naozaj príde takmer všetci (netvár sa, že si nikdy svojej hlasovej asistentke len tak zo srandy nepovedal žiaden kompliment) avšak ak sa spýtaš Siri niečo netradičné a naozaj neočakávaš odpoveď, ktorá by nakoniec mohla prísť, vie ťa veľmi potešiť.

Čo ti však o tom budeme písať, opýtaj sa aj ty Siri vo svojom iPhone „What does the fox say?“ a uvidíš, čo ti na to povie! 🙂

What does the fox say - svetapple.sk
What does the fox say – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Váš iPhone vás cez mikrofón neustále počúva: Takto to vypnete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.