Nová Škoda Octavia je tu iba pár týždňov. Nakoľko ide o novinku, oficiálnych cien alebo konfigurátora sa tak skoro nedočkáme. Každopádne tu ale existuje možnosť, na ktorej si môžete urobiť jednoduchú prehliadku nového vozidla. Vyskúšajte nový, Škoda Octavia 3D konfigurátor!

Škoda Octavia 3D konfigurátor

škoda octavia konfigurátor
Vozidlo si môžete pozrieť cez deň ale aj v noci – svetapple.sk

Pokiaľ patríte medzi nadšencov tohto vozidla, prípadne vás nová Octavia zaujala, mali by ste pokračovať v čítaní následujúcich riadkov. Ako iste viete, automobilka urobila novú generáciu Octavie naozaj prepracovanú. Vozidlo bude ponúkať skutočne bohatú výbavu, z ktorej však väčšina prvkov bude iba za príplatok.

Určite vás v tejto chvíli zaujíma to, koľko budú všetky tieto technológie stáť. Na túto otázku ale odpovedať nevieme. Automobilka ešte nezverejnila oficiálny cenník a tak by boli podobné informácie o cene iba obyčajnými dohadmi.

Každopádne si teraz ale môžete vyskúšať aspoň konfigurátor. Ten nie je síce tradičný ale urobí vám pekný obraz o tom, ako vlastne takáto Octavia v plnej výbave vyzerá v 3D zobrazení.

škoda octavia konfigurátor
Auto si môžete prehliadnuť naozaj zo všetkých strán – svetapple.sk

Na konfigurátor sa dostanete prejdením na tento odkaz. Nemôžete si tu síce meniť jednotlivé prvky výbavy ale môžete si aspoň zmeniť farbu či napríklad kolesá, ktoré chcete na vozidle mať. Vďaka tomu si môžete urobiť vizualizáciu toho, ako by mohla práve vaša nová Škoda Octavia štvrtej generácie vyzerať.

Okrem exteriéru si môžete nakombinovať aj interiér. Na výber je z krémovej a čiernej kože. V oboch prípadoch vyzerá vozidlo absolútne famózne a možno by sme sa nebáli skloňovať aj slovo aj slovo „luxus“.

škoda octavia konfigurátor
Samozrejmosťou je aj 3D prehliadka interiéru novej Škody Octavia – svetapple.sk

Na záver ešte pripomenieme, že ak chcete vidieť grafiku svetiel, môžete si ju vychutnať prepnutím na noc. Vtedy sa okolie auta premení do tmavých, temnejších farieb a svetla sa rozžiaria v plnej svojej kráse. Tak čo, už ste vyskúšali nový konfigurátor Octavie štvrtej generácie? Čo naň hovoríte?

škoda octavia konfigurátor
Škoda Octavia 3D konfigurátor. Takto môže vyzerať vaše vozidlo.
Prečítajte si tiež  Apple zamestnal ďalšieho odborníka na automobily. Pochádza z Chrysleru.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.