O rozšírení ponuky slúchadiel od Apple sa hovorí už dlhšiu dobu. Zdá sa, že najnovšie odhady známeho analytika tento scenár potvrdzujú. Ming-Chi Kuo potvrdzuje, že okrem novej generácie prémiových AirPods Max sa chce gigant z Cupertina zamerať aj na menej náročných používateľov. Firma chce uviesť cenovo najdostupnejšie AirPods aké kedy predstavila.

Spoločnosť Apple sa podľa všetkého zameriava na zákazníkov, ktorý majú záujem o kvalitu za nižšiu cenu. Nové „AriPods Lite“ by mali stáť menej ako 100 dolárov, čo je naozaj veľmi sympatická cenovka. V súčasnosti sú najdostupnejšími slúchadlami v ponuke AirPods 2. generácie. Na Slovensku sa dajú kúpiť za perfektnú cenu. Al by ste si naopak chceli zaobstarať o generáciu novšie Na Slovensku sa dajú kúpiť za perfektnú cenu.

- Reklama -

Náprotivkom pre cenovo dostupné slúchadlá má byť model Max, ktorý dorazí v druhej generácii. Prémiové slúchadlá cez uši boli prvýkrát uvedené na trh ešte v decembri 2020, preto je najvyšší čas na ich upgrade.

Nový model dorazí s portom USB-C, vylepšeným potláčaním hluku, dlhšou výdržou batérie a ďalšími novinkami.

Ponuka slúchadiel AirPods
Zdroj: Apple

Presného dátumu vydania sa samozrejme dočkáme až po predstavení slúchadiel samotnou spoločnosťou Apple. Najreálnejším odhadom pre začiatok produkcie je koniec roka 2023. Na trh by sa tak dvojica audio zariadení mohla dostať začiatkom roka 2024.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -