Niet pochýb o tom, že MS Office je najlepším kancelárskym balíkom na svete. Jeho cena v bežnom predaji však presahuje aj 400 €. Samozrejme, existujú bezplatné alternatívy ako napríklad LibreOffice alebo kancelársky balík OpenOffice no ich kompatibilita môže byť mizerná a hlavne originál je vždy len jeden. My vám ukážeme, ako získať MS Office za zlomok jeho pôvodnej ceny. Ušetríte stovky eur.

Pokiaľ budete nakupovať na Godeal24 najnovšiu verziu MS Office 2021 Pro získate od 24,25 € a to je ponuka, ktorá sa neodmieta. Aby toho nebolo málo, predajca má teraz výhodnú akciu, ktorou vám chce sprístupniť jednoduchšiu cestu k celkovej aktualizácii počítača. Aj vďaka tomu môžete u neho kúpiť viacero verzii operačného systému Windows s 90 % zvýhodnením. Napríklad originálny Windows 10 Pro takto kúpite len za 7,25 € a neskôr môžete zadarmo prejsť na Windows 11 Pro, ktorý sa samostatne predáva za 10,25 €.

Za zmienku tiež stoja desiatky ďalších počítačových nástrojov, ako napríklad Ashampoo PDF Pro 3 – obľúbený PDF editor, ktorý pomáha používateľom riešiť úpravy, zobrazovanie, konverziu. Práca s PDF je vďaka nemu rovnako jednoduchá a rýchla, ako keby ste na ne používali MS Word.

Godeal24 vám poskytuje komplexný nákup softvéru, či už ide o softvér s nástrojmi na zlepšenie efektivity kancelárskej práce alebo editor obrázkov, správu systému, bezpečnostnú ochranu a ďalšie. Teraz ich kúpite za mimoriadne výhodnú cenu. Veď presvedčte sa sami:

Časovo obmedzená ponuka: Kancelársky softvér za super ceny 
Microsoft Office pre MAC


Godeal24 uvádza na trh rôzne balíky operačných systémov Windows a balíkov MS Office pre používateľov, ktorí potrebujú aktualizovať viacero počítačov alebo ich darovať rodine a priateľom. Ak ich využijete, nájdete tu napríklad Windows 10 Pro len 6,12 € / PC! Dokonca aj balík Office 2021 Pro, ktorého oficiálna cena presahuje 400 €, je v ponuke GoDeal24 len za 13,05 €/PC! Ak máte počas inštalácie a používania akékoľvek otázky, môžete sa včas obrátiť na predajcu!

Prečítajte si tiež  WhatsApp prichádza s novinkami pre aplikácie určené pre Windows a macOS

Kúpte väčšie množstvá a ušetrite: Windows and Office efektívne množstvové balíky

Až 62% zľava na balíky Windows + MS Office (použite kód „GG62„)

Až 50 zľava na ďalšie produkty Windows! (použite kód „GG50„)

Veľkoobchodný výpredaj: Windows OS a Microsoft Office

Najlepšie predávané programy pre PC

windows 10 a 11 plus MS Office 2019 a 2021 za super cenu v zľave
Zdroj: GoDeal24

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra a Garmin Epix 2 sú opäť v zľave. Prémiové inteligentné hodinky výrazne zlacneli

Dôvodom je celková kvalita nákupného zážitku a mnohé výhody, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90 % vám digitálne doručenie umožní získať softvér priamo na vašu e-mailovú adresu v priebehu niekoľkých sekúnd po nákupe. Je to veľmi pohodlný spôsob doručenia pre kupujúceho.

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -