S inteligentnými reproduktormi sa v poslednom období roztrhlo vrece a aj preto vám dnes prinášame skvelú akciu na jeden z nich, ktorý pred necelými dvoma rokmi predstavila spoločnosť Apple. HomePod mini je vynikajúcim spoločníkom, do ktorejkoľvek domácnosti, pretože má elegantný a kompaktný dizajn a zároveň ponúkne špičkovú kvalitu prehrávania zvuku so zabudovanou hlasovou asistentkou Siri.

Verte alebo nie, napriek relatívne „smiešnym“ rozmerom dokáže tento inteligentný reproduktor roztancovať celú miestnosť a ak si navyše zaobstaráte dva kusy a spárujete ich so svojou Apple TV4K (tú zoženiete od 189,00 €), vo výsledku dostanete dostupnú alternatívu za domáce kino, ktorá bude plne postačovať vašim potrebám.

Extrémne lacný HomePod mini 

HomePod miniNo a keď už sme pri cene obľúbeného HomePodu mini, ktorý sa na Slovensko z oficiálnej distribúcie ani nedodáva, jeho bežná cena stanovená spoločnosťou Apple je 129,00 €. Keďže sme však našli ponuku za 89,00 €, ktorá navyše pochádza od autorizovaného predajcu tohto technologického giganta, z nášho pohľadu nie je nad čím váhať.

Cenové zvýhodnenie sa pohybuje na úrovni 31 %, respektíve 40 € a tieto peniaze môžete radšej využiť na nákup iných Apple produktov alebo príslušenstva. Treba však upozorniť, že akcia je časovo obmedzená do 10.7.2022 a taktiež môže skončiť predčasným vypredaním zásob. Určite teda v prípade záujmu neváhajte, aby vám HomePod mini „nevyfúkol“ niekto iný.

Na záver vás ešte upozorníme, že samotná ponuka sa žiaľ týka iba bieleho prevedenia HomePodu mini, čo môže byť pri výbere mierne obmedzujúce. Na strane druhej, práve biela pôsobí na tomto zariadení veľmi elegantne a ľahko ju zladíte s akýmkoľvek nábytkom či elektronikou.

HomePod mini A ak sa obávate povrchovej textilnej úpravy, ktorá sa ľahko zašpiní od prachu, môžeme vám garantovať, že v tomto smere žiadne riziko nehrozí. Sami vlastníme HomePod mini prakticky od jeho uvedenia na trh v roku 2020 a reproduktor je po vizuálnej stránke stále ako nový. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple práve oznámil event, na ktorom predstaví iPhone 15 či Apple Watch Series 9
Môže ťa zaujímať
- Reklama -