Kúpiť si dobré bezdrôtové slúchadlá vôbec nie je ľahké. Pokiaľ chcete kvalitné zariadenie s dobrým zvukom, modernými funkciami, dostatočnou výdržou batérie a hlavne rozumnou cenou, musíte sa poobzerať po ponuke renomovaných výrobcov. Jedným z nich je určite aj spoločnosť Sony. Jej slúchadlá CH710N kúpite vo výhodnej zľave.

Ako sme už naznačili v nadpise, zariadenie je vybavené technológiou ANC s viacerými mikrofónmi, vďaka ktorým dokáže filtrovať okolitý zvuk. Vy si tak môžete vychutnávať ničím nerušenú hudbu, alebo iný obsah, ktorý sa vám do slúchadiel streamuje. Sony CH710N majú tiež 30 mm meniče, vďaka ktorým ponúkajú špičkovú kvalitu prehrávania so zreteľom na detaily. Práve v tomto smere dokážu poraziť mnoho konkurentov, pričom ide o ideálnu voľbu v rámci strednej triedy.

Veľká výhoda týchto slúchadiel je, že sú už na trhu dlhšiu dobu, takže ich cena zletela na nízku úroveň. Zariadenie sa pôvodne predávalo za 149 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 99 €.

Keď si vezmete, že obyčajné AirPods 2. generácie, ktoré boli predstavené ešte v roku 2019 a neponúkajú ani len ANC dnes po zľave kúpite najlacnejšie od 119 €, Sony CH710N sa javia, ako oveľa rozumnejšia voľba. Samozrejme, v tomto prípade môže rozhodovať v prospech Apple o niečo lepšia kompatibilita a menšie rozmery.

Výborná výdrž batérie, rýchle nabíjanie a ďalšie benefity 

Sony CH710
Zdroj: Sony

Zariadenie poteší aj fantastickou výdržou batérie na jedno nabitie. Tá dosahuje až 35 hodín, takže vám poskytnú nepretržitú zábavu bez nutnosti nabíjať napríklad aj na dlhých cestách v lietadle.

Rovnako tak platí, že keď sa vám batéria náhodou vybije, slúchadlá ponúkajú funkciu rýchleho nabíjania. Už za 10 minút máte dostatok energie na to, aby ste mohli hudbu prehrávať ďalšiu hodinu. Vďaka tomu sú už po chvíli pripravené na ďalšie dobrodružstvo.

V neposlednom rade treba spomenúť, že cez Sony CH710N môžete aj telefónovať a zároveň dostali veľmi kompaktný dizajn, vďaka čomu sa dajú jednoducho zložiť a prenášať z miesta na miesto.

Sony CH710
Zdroj: YouTube / Geekyranjit

Aj keď teda nejde o žiaden high-end produkt, Sony CH710N spadajú presne do kategórie, ktorá vyhovuje drvivej väčšine používateľov. Majú prakticky všetko, čo od nich na každodenné nosenie budete potrebovať a hlavne nie sú drahé.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung smart monitor M8 skopíroval iMac 24". Kúpite ho extrémne lacno a dokonca sa vám to aj viac oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -