Predstav si, že si pes syna najbohatšieho muža v Číne. Takáto predstava môže mnohých tak trochu strašiť, vzhľadom na fakt, že so svojim majiteľom by asi netrávili veľa času, minimálne za predpokladu, že je majiteľ vášnivý cestovateľ, poprípade sa často nezdržiava doma. Tento domáci miláčik však má šťastie. Od svojho majiteľa totiž dostal hodinky Apple Watch Edition a to nie jedny. Dostal hneď dvoje, na obe predné labky!

Pes, ktorý sa má lepšie ako ty

Vzhľadom na to, že my ľudia sme si už tak nejako zvykli na fakt, že sme najmocnejší v celej živočíšnej ríši, nemáme pocit, že sa má niečo lepšie ako my. Predstav si však, že si pes človeka, ktorého otec je najbohatším mužom v takej krajine ako je Čína. V tom prípade by si mohol byť zrazu podstatne bohatší, hodnotnejší a hlavne by si sa mal lepšie, ako sa máš teraz, aj to za predpokladu, že by si bol len zviera.

Wang Sicong, už vyššie spomínaný syn najbohatšieho muža v Číne sa rozhodol, že si urobí tak trochu srandu zo svojho domáceho miláčika a odfotil ho s dvoma Apple Watch Edition, ktorých hodnota môže byť aj 17 000$. Túto fotografiu zavesil na sociálnu sieť Weibo, kde pridal popis:

Mám nové hodinky! Ja mám mať 4 hodinky od tej doby čo mám 4 dlhé nohy.“ (približne taký bol preklad, vzhľadom na fakt, že bol z Číny)

Tento titulok mohol pomerne rozoštvať množstvo internetových moralistov, ktorý okamžite začali reagovať formou, ako deti v Číne nemajú čo jesť a daný pán za peniaze svojho otca kupuje svojmu psovi hodinky, ktoré prevyšujú ich niekoľkoročný príjem. Na jednej strane je pravda, že sa chváliť hodinkami nemusel práve týmto spôsobom, no skúsme sa na celú túto vec pozrieť tak trocha zdravým rozumom.

Osobne si totiž nemyslíme, že by Wang skutočne kúpil svojmu psovi hodinky za takúto nehoráznu sumu a podľa všetkého pre psa ani nemali byť. Skôr veríme verzii, že si hodinky zakúpil on a napríklad jeho manželka, no a navliekol ich na svojho štvornohého miláčika, vďaka čomu sa s nimi pochválil naozaj svojským spôsobom. Čo si myslíš ty, kúpil by si svojmu psovi hodinky za 17 000$ alebo by si radšej pošetril na nové auto?

Prečítajte si tiež  Ako pozlatiť Apple Watch za 100 dolárov?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.