Ak si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá, no AirPods Max sa vám zdajú príliš drahé, máme pre vás cenovo dostupné riešenie, ktoré budete milovať. Obľúbené Sony WH-1000XM4 sa totiž dajú kúpiť za extrémne výhodnú cenu a pokiaľ si ich vyberiete, ľutovať to určite nebudete.

Slúchadlá sú vybavené výkonnými 40 mm meničmi, s ktorými si užijete svoje obľúbené skladby, filmy či podcasty v tej najvyššej možnej kvalite. Na rozdiel od AirPods majú totiž Sony WH-1000XM4 aj podporu Hi-Res audia a vďaka aktívnemu potláčaniu okolitých zvukov vás nebude nikto rušiť. ANC od spoločnosti Sony patrí medzi najlepšie na trhu. Okrem iného sa môžete tešiť aj na podporu technológie Bluetooth 5.0 či prítomnosť mikrofónov, cez ktoré môžete uskutočňovať hovory / videokonferencie.

No a koľko Sony WH-1000XM4 vlastne stoja? To je na tom to najlepšie. Slúchadlá sa v čase uvedenia na trh bežne predávali za 399 €, no keďže už nejde o horúcu novinku, cena išla pochopiteľne dole. Aj vďaka tomu dnes Sony WH-1000XM4 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 242 €, čo je z nášho pohľadu fantastická ponuka. Ide totiž o produkt, ktorý vám bude robiť radosť ešte niekoľko dlhých rokov.

Sony WH-1000XM4
Zdroj: YouTube / Mkbhd

Sony sa pri ňom napríklad zameral aj na dlhú výdrž batérie, ktorá v základnom režime bez ANC dosahuje až 38 hodín na jedno nabitie. Ak ANC naopak vypnete, dosiahnete slušných 30 hodín. A ak dáte vybité Sony WH-1000XM4 do elektrickej siete, už za 10 minút budete mať dostatok energie, aby ste si užili ďalších 10 hodín kvalitnej hudby. To je veľmi dobrá funkcia.

Do pozornosti však dávame, že na trhu je už aj novší model Sony WH-1000XM5, ktorý ponúka o čosi novší dizajn, ešte lepšie ANC, Bluetooth 5.1 či výdrž batérie, ktorá bez ANC dosahuje až 40 hodín. Nejde o veľké rozdiely, veď je to ako porovnávať iPhone 14 a iPhone 15. Niekto však môže ku novšiemu modelu inklinovať viac. A aká je jeho cena? Sony WH-1000XM5 sa bežne predáva za 399 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 307 €. Môže ísť o perfektný vianočný darček pre vašich blízkych, alebo aj pre vás. V pomere cena / výkon / protihodnota dnes lepšie náhlavné slúchadlá pravdepodobne nezoženiete.

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTube / Marques Brownlee / Nikias Molina (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Bez AirTagu už ani na krok. Kúpte si ho v zľave za fantastickú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -