Spoločnosť Samsung je jeden z najznámejších výrobcov televízorov na svete. Pokiaľ si chcete kúpiť kvalitnú obrazovku s veľkou uhlopriečkou, práve táto značka môže byť pre vás tou najlepšou možnou voľbou. Navyše teraz viete získať kvalitný 65″ QLED TV za mimoriadne výhodnú cenu. Tešiť sa môžete na vysoké rozlíšenie aj obnovovaciu frekvenciu.

Zariadenie, o ktorom je dnes reč má veľkú, až 165 cm uhlopriečku, ktorá je ekvivalentom spomínaných 65 palcov. Rovnako je samozrejmosťou aj 4K Ultra HD rozlíšenie (3 840 × 2 160 px), vďaka ktorému si užijete maximálnu ostrosť a nechýba ani vysoká, až 100 Hz obnovovacia frekvencia zabezpečujúca krásny a plynulý obraz. Dôležité je však podotknúť, na akej zobrazovacej technológii tento SMART TV vlastne funguje. Spolieha sa totiž na Quantum Mini LED (QLED), v rámci čoho sa môžete tešiť na miliardu farebných odtieňov a krásny obraz plný detailov v tých najjasnejších, ale aj najtmavších scénach.

Tento mimoriadne dobre vybavený televízor sa v čase uvedenia na trh predával za pomerne mastných 2 399 €, no keďže je už na trhu nejaký ten piatok, dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už od 1 099 €. Na nákupe teda ušetríte veľkú sumu peňazí a získate produkt, ktorý vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Samsung TV
Zdroj: Samsung

Súčasťou tohto 65″ Samsung QLED televízora je aj operačný systém Tizen, do ktorého si dokážete nahrať rôzne aplikácie a podpora štandardov Wi-Fi či Bluetooth. Rovnako sa môžete tešiť aj na kombináciu špičkových reproduktorov, ktoré vám zabezpečia vďaka podpore Dolby Atmos plnohodnotný zážitok zo sledovania vášho obľúbeného obsahu.

Rovnako treba zdôrazniť, že televízor je, ako stvorený aj pre Apple fanúšikov, nakoľko disponuje vstavanou podporou pre štandard AirPlay 2. Je to jednoduchý spôsob, ako doň môžete poslať fotky, videá, alebo celú obrazovku zo svojho iPhonu, iPadu či Macu prostredníctvom Wi-Fi. Ak vás teda tento 65″ QLED televízor od Samsungu zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať od 1 099 €. Z nášho pohľadu ide o sumu, za ktorú sa jednoznačne oplatí. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung používa hlášku Steva Jobsa vo svojej reklame
Môže ťa zaujímať
- Reklama -