Hodinky Apple Watch Ultra sú aj napriek svojej vyššej cene extrémne populárnym produktom. Možno za to môžu aj zľavy, v rámci ktorých ich na Slovensku dokážete kúpiť extrémne lacno.

V rámci pokračujúcej snahy dodávať vlastné komponenty pre svoje zariadenia a odrezať potenciálnych konkurentov na trhu, Apple údajne navrhuje vlastné obrazovky MicroLED. Tie chce využiť práve v druhej generácii hodiniek Apple Watch Ultra.

Prečítajte si tiež  Cena Apple Watch Ultra klesla na Slovensku pod magickú hranicu 899 €. Neváhajte a kúpte si ich v zľave

Očakáva sa, že spoločnosť Apple prvýkrát implementuje technológiu MicroLED najprv do špičkového radu hodiniek Apple Watch. Následne by sa však z novej obrazovky mohol stať štandard aj pre nižšie rady hodiniek.

Nedávny únik z dodávateľského reťazca naznačil, že technologický gigant uvedie hodinky Apple Watch s displejom MicroLED na jar 2025.

Tento krok by znížil závislosť spoločnosti od partnerov ako sú Samsung a LG. Ostatné doplnky a komponenty týkajúce sa niektorých čipov a čidiel by však stále museli dodávať firmy tretích strán.

Apple Watch Ultra Black
Zdroj: Twitter / Parker Ortolani

Očakáva sa však, že Apple bude na masovú výrobu displeja stále využívať výrobných partnerov. Ak sa tento scenár naplní, pôjde o prvý displej, ktorý si Apple navrhol sám bez pomoci inej firmy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -