Apple skutočne vie ako zaujať fanúšika, hejtera ale náhodného okoloidúceho. Je naozaj jedno, do ktorej z týchto troch skupín človek zapadá. Čo sa týka reklamy, tu je Apple absolútna špička a pozrie si ju každý a poväčšine sa ľuďom aj páči. Všetko sa to samozrejme týka aj reklamných kampaní akými sú napríklad „Shot on iPhone 6.“ Dnes prichádza ďalší spôsob propagácie a to vydarená stránka s názvom „Why there’s nothing quite like iPhone,“ ktorá obsahuje obrovské množstvo animácií.

„Why there’s nothing quite like iPhone“

Nová stránka, ktorá ma opäť raz za úlohu propagovať nejaký ten jablkový produkt vyzerá naozaj super a ocenia ju určite aj ľudia, ktorí Apple až tak moc nemusia. Je totiž celá rôznych animácií, pri ktorých sa všetko hýbe a taktiež sa mení to, čo je na obrazovke iPhonu. Je jednoducho vydarená a všetko čo na nej uvidíš je samozrejme doplnené o jednoduché popisky, ktoré sú však v angličtine. Stránku nájdeš tu: www.Apple.com

- Reklama -

Snímka obrazovky 2015-07-26 o 23.40.56

zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.