Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, sa na internete začali objavovať rôzne vtipy ohľadom ich „dynamického ostrova“. Tento nový prvok je veľmi funkčný a v rámci používateľského rozhrania aj elegantný. Napadlo vás ale, že by ste ho mohli vylepšiť zábavným pozadím? Ak to dobre zladíte, vyzerá to úžasne.

Portál Guidingtech zverejnil niekoľko krásnych tapiet, ktoré si môže stiahnuť každý používateľ úplne zadarmo. My vám teraz prinášame zoznam šiestich, ktoré určite stoja za vašu pozornosť a mali by ste ich vyskúšať. Aj keď väčšina z nich je dostupná len v jednej veľkosti, pri nastavovaní pozadí si ich budete môcť veľmi jednoducho prispôsobiť pre svoj 6,1″, alebo 6,7″ model.

Ako stiahnuť pozadie?

Ešte predtým, ako sa do toho pustíme, pozrite si jednoduchý postup, ako stiahnuť pozadia do zariadenia v tej najvyššej možnej kvalite. Nie je to nič komplikované, stačí keď sa budete držať nasledujúcich krokov a určite to zvládnete.

  1. Otvorte si odkaz, ktorý vás presmeruje do Google Drive.
  2. Vo vrchnej časti kliknite na ikonu sťahovania.
  3. Potvrďte sťahovanie vo vyskakovacom okne.
  4. Po dokončení sťahovania kliknite v URL lište na ikonu sťahovania (ľavý dolný roh).
  5. Vyberte Stiahnuté.
  6. Kliknite na konkrétne pozadie (zobrazené ako súbor).
  7. Kliknite na ikonu zdieľania v ľavom dolnom rohu.
  8. Kliknite na tlačidlo Uložiť obrázok.

Teraz sa pozadie nachádza medzi fotkami, odkiaľ si ho môžete pohodlne nastaviť ako tapetu zamknutej / pracovnej plochy.

1. Dynamický ostrov a to doslova 

Pozadie dynamic island pre iPhone 14 Pro
Zdroj: BasicAppleGuy

Nebudeme si klamať, aj keď je Dynamic Island skvelý detail, s ktorým spoločnosť Apple prekvapila snáď všetkých svojich zákazníkov aj konkurentov, jeho názov je prinajmenšom úsmevný. Prečo to však nepremeniť na výhodu. „Ostrovné“ pozadie pre iPhone 14 Pro / 14 Pro Max nájdete na tomto odkaze.

2. Kto by nemal rád Mimoňov?

Pozadie mimoni pre iPhone 14 Pro Dynamic Island
Zdroj: guidingtech

Obľúbené a rozkošné rozprávkové postavičky môžu zdobiť displej vášho iPhonu 14 Pro. Spoločne sa zhora nadol držia doslova rukami nohami, pričom ten najvyšší je zavesený priamo na Dynamic Islande. Na toto pozadie, ktoré stiahnete tu, sa budete vždy radi pozerať.

4. Horolezec zavesený o Dynamic Island 

Pozadie horolezec island pre iPhone 14 Pro
Zdroj: guidingtech

Máte radi pokojnú atmosféru? V tom prípade si ju vychutnajte siluetou horolezca, ktorý sa snaží vyštverať na váš Dynamic Island. Spolu s príjemnými farbami v odtieňoch ružovej a fialovej to vyzerá úplne fantasticky. Tapetu pre iPhone 14 Pro / 14 Pro Max stiahnete tu.

Prečítajte si tiež  Toto sú novinky, ktoré očakávame od nového MacBooku Air 2022

3. iPhone 14 Pro ako Robocop

Pozadie robocop pre iPhone 14 Pro Dynamic Island
Zdroj: guidingtech

Kto by nepoznal Robocopa a jeho ikonickú prilbu? Teraz ju môžete mať štýlovo integrovanú do Dynamic Islandu vo svojom iPhone 14 Pro. Vyzerá to neuveriteľne atraktívne. Pozadie nájdete na tomto odkaze.

2. Spiderman visí na dynamickom ostrove 

Pozadie spiderman pre iPhone 14 Pro Dynamic Island
Zdroj: guidingtech

Napadlo by vás väčšie klišé, ako to, v ktorom spiderman visí hlavou dole zavesený na Dynamic Islande? Nie? V tom prípade si po kliknutí na tento odkaz môžete stiahnuť originálne pozadie úplne zadarmo. Nielen, že je nápadité, no má aj veľmi pekné farby.

1. Vtip s baterkou 

Pozadie baterka pre iPhone 14 Pro Dynamic Island
Zdroj: guidingtech

Posledné pozadie v tomto zozname je milé a vtipné. Žiarovka svietiaca do tmy končí práve v mieste, kde sa nachádza váš Dynamic Island, vďaka čomu tento prvok prakticky dokonalo zakrýva. Tapetu nájdete po kliknutí na tento odkaz vo vysokom rozlíšení.

Pokiaľ sa vám tento článok páčil, našu tvorbu môžete podporiť nákupom príslušenstva na internetovom obchode Loopi.sk. Nájdete tu bohatý výber remienkov pre Apple Watch, ale aj kvalitné kryty pre iPhone, puzdra pre AirTag a rovnako aj AirPods.

Zaplatiť môžete navyše cez Apple Pay, v rámci ktorého dostanete drobnú zľavu a pri nákupe nad 39,99 € máte dopravu úplne zadarmo! Tak na čo ešte čakáte?

Loopi Eco Case
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here