Spoločnosť Apple si pre nás opäť prichystala Activity Challenge, do ktorej sa môže zapojiť každý majiteľ hodiniek Apple Watch. V utorok 21. júna sa uskutoční Medzinárodný deň jogy a Apple ho oslavuje novou výzvou na aktivity, vďaka ktorej môžu používatelia získať nový limitovaný odznak a sadu animovaných nálepiek pre iMessage.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 sa ukazujú na nádherných koncepčných obrázkoch. Majú Touch ID

Aby ste získali toto ocenenie, musíte 21. júna absolvovať cvičenie jogy, ktoré trvá aspoň 20 minút alebo viac. Ocenenie za splnenie výzvy vyzerá podobne ako ocenenie poskytované pri minulých výzvach v rámci Dňa jogy a k dispozícii je niekoľko možností nálepiek pre rôzne jogové pozície.

Zdroj: Apple

Spoločnosť Apple organizuje výzvy na aktivity k rôznym sviatkom a udalostiam počas celého roka, pričom ocenenie k Medzinárodnému dňu jogy začala ponúkať už v roku 2019. V najbližších mesiacoch môžeme očakávať ďalšie súťažné výzvy ako napríklad Výzvu za Národné Parky alebo ku Dňu Veteránov.

Požiadavku splní akékoľvek cvičenie jogy, ak si v aplikácii Workout na hodinkách Apple Watch vyberiete typ cvičenia jogy alebo použijete aplikáciu, ktorá pridáva cvičenia jogy do aplikácie Zdravie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -