Ak každý deň trénujete, na sledovanie svojej aktivity si nemusíte kupovať drahé Apple Watch, alebo iné inteligentné hodinky. Bohato vám postačí aj inteligentný náramok Xiaomi Smart Band 7, ktorý ponúka výbornú senzorovú výbavu a dá sa kúpiť až nečakane lacno. Po zľave jeho cena klesla na nové minimum a to by bola škoda nevyužiť.

Zariadenie má jednoduchú a ľahkú konštrukciu, ktorá vám nebude zavadzať na ruke. Taktiež sa spolieha na dotykový AMOLED Always-on displej s vysokým rozlíšením, ktorý vám dokáže zobrazovať ciferníky podobne, ako práve Apple Watch. V operačnom systéme máte na výber z viacerých aplikácií a režimov, ktoré vám pomôžu sledovať aktivitu aj zdravie. Samozrejmosťou sú potom senzory na meranie srdcového tepu, sledovania hladiny kyslíka v krvi či počtu prejdených krokov. Xiaomi Smart Band 7 vám dokonca odsleduje aj spánok.

No a cena? Tá je pre fanúšika spoločnosti Apple skoro nepochopiteľná. Namiesto stoviek eur si totiž výrobca tohto drobného zariadenia pýta iba desiatky. Xiaomi Smart Band 7 sa štandardne predáva za 54,9 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete zohnať už za 36 €. Čítate správne. Cenové zvýhodnenie teda dosahuje skoro 20 € a celková cena je podobná tej, ktorú si pýtajú fitness centrá za mesačnú permanentku.

Xiaomi Smart Band 7 je bohato vybavený. Odolá aj vode a batéria má super výdrž 

Zdroj: Instagram / psshopoficial (úprava redakcie)

Xiaomi Smart Band 7 je ako stvorený na bicyklovanie, beh, fitness tréningy či iné športy, ktoré dennodenne vykonávate. Nevadí mu dokonca ani voda, pretože výrobca ho spravil voči nej odolný v rámci normy 50 M (5 ATM). Rovnakú normu spĺňajú pre porovnanie aj štandardné modely Apple Watch.

Aby toho nebolo málo, veľkou pridanou hodnotou pre Xiaomi Smart Band 7 je jeho výdrž batérie. Hoci má drobné telo aj akumulátor, podľa výrobcu zvláda fungovať na jedno nabitie v úspornom režime až 15 dní v kuse. Nebudeme si však klamať, že toto je dosť prehnaný údaj.

Xiaomi Smart Band 7
Zdroj: Instagram / YouTube / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Reálne budete pri aktívnom Always-on displeji a pravidelnom využívaní všetkých funkcií svoj Xiaomi Smart Band 7 nabíjať približne raz za 4 dni. Ak Always-on displej obmedzíte, teoreticky sa môžete dostať aj na 1 týždeň. A to sú fantastické výsledky.

Xiaomi Smart Band 7 Pro je lepší a drahší model 

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / SLPhoto / GrupoReviews (úprava redakcie)

A ak by vám základný Xiaomi Smart Band 7 z akéhokoľvek dôvodu nestačil, vybrať si môžete aj jeho drahšiu alternatívu s luxusnejšie pôsobiacim dizajnom a hlavne väčším, až 1,64″ AMOLED Always-on displejom.

Prečítajte si tiež  GoPro HERO 11 Black môžete mať o viac ako 130 € lacnejšie. Cena kamery výrazne klesla

Xiaomi Smart Band 7 Pro sa svojim dizajnom mierne podobá na Apple Watch a okrem väčšieho displeja je charakteristický aj väčšou váhou. Tá je oproti Xiaomi Smart Band 7 prakticky dvojnásobná, čo už môže niekomu prekážať.

Na druhej strane Xiaomi Smart Band 7 Pro už viac pôsobí aj ako inteligentné hodinky, takže je o čosi univerzálnejší. Príjemná je aj jeho cena, ktorá štandardne začína na 99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz náramok kúpite od 57,9 €. Je teda o cca 22 € drahší, ako Xiaomi Smart Band 7. Nechávame už len na vás, či vám to teoreticky stojí za ten príplatok.

Xiaomi Smart Band 7 Pro
Zdroj: YouTube / Michael Elsegood

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here