Marketingové oddelenie spoločnosti Apple preferuje jednoduchosť. Prezentačné videá sú stručné a neobsahujú veľa technických informácií. Snímky sa skladajú z rýchlych prestrihov, ktoré imitujú situácie zo života. Pozrite sa na iPhone 12 a spoznajte ho do 2 minút.

„Meet iPhone 12“

V Cupertine pracujú skutoční „mágovia“. Vždy keď je predstavený nový produkt (predovšetkým iPhone), v redakcii sa tešíme na jeho prezentačné video. Nakoľko musí byť čo najstručnejšie, trvá iba cca 2 minúty. Napriek tomu obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré by ste mali spoznať.

Apple si pre nás počas tohto roka pripravilo snímok s názvom „Meet iPhone 12“. V krátkom filme uvidíte nové zariadenia vo všetkých farbách a veľkostiach.

Niektoré zábery sú sústredné na výkon a rýchlosť, iné na odolnosť a ľahkú využiteľnosť. Vždy sa jedná o bežné situácie zo života (samozrejme nechýba patričná dávka humoru).

Do komentára nám napíšte, ako na vás pôsobí video „Meet iPhone 12“. Hneď pod ním nájdete aj staršie video z minulého roka, ktoré propagovalo iPhone 11. Apple sa evidentne inšpirovalo samé od seba.

https://www.youtube.com/watch?v=65JrtwtTOdc
https://youtu.be/IPvSAtAsMM4
Prečítajte si tiež  Senzácia sa nekoná. Staršie slúchadlá AirPods nedostanú podporu očakávanej funkcie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.