Problém s vytekjúcim lepidlom na iphone 5S!

Lepidlo

Už po predstavení, keď iFixit rozobral iPhone 5S bolo známe, že v smartfóne sa nachádza až príliš veľa lepidla, nachádzajúceho sa na mieste bývalého putka na vytiahnutie batérie. Spomínam si aj na škvrny, ktoré sa objavovali na displejoch iPhone 4/4S hneď po predstavení. Neskôr sa zistilo, že šlo práve o lepidlo ktorým boli spojené diely displeja dokopy.

Odliepajúci sa displej!

Ja mám však trošku iný problém. Ide konkrétne o iPhone 5S, na ktorom sa mi v pravom hornom rohu zo špárky medzi displejom a kovovým telom  objavilo niečo žlté. Bolo to tam už vtedy, keď som telefón vytiahol prvýkrát z krabičky a aj keď som si to všimol, nevenoval som tomu mimoriadnu pozornosť. Myslel som si, že skôr ide o papierik alebo nejakú zaseknutú nečistotu. V poslednom čase sa to však objavilo v o niečo väčšej koncentrácií ako predtým a ja som si uvedomil, že ide o lepidlo. Množstvo sa postupne zväčšuje, momentálne sa mi už začala pohybovať horná časť dipleja o cca 0,5 mm. Viem, že to nevyzerá príliš vážne, ale môže sa stať, že sa vrchná časť vysunie úplne. A to už by bol problém!

DSC_2282 DSC_2283  DSC_2276

Moja osobná rada na záver znie: Pokiaľ máte podobný problém neváhajte a dajte zariadenie reklamovať najskôr ako je to možné.

Prečítajte si tiež  Názov pre 4" iPhone má byť 5SE, začína v tom byť zmätok!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

19 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here