Spoločnosť Apple sa rozhodla, že celosvetovo zmení dizajn svojho Apple Online Store a tak na jeho titulných stránkach po novom môžme nájsť na obrázku všetky nové produkty, ktoré spoločnosť Apple počas tohto alebo minulého roka predstavila. Zaujímavé však je, že spoločnosť sa rozhodla rozdeliť obrázok na dve verzie. Práve verzia, kde nájdete hodinky Apple Watch patrí krajinám, kde už bol ich predaj spustený, no a ten druhý bez Apple Watch naopak tým krajinám, kde na ne ešte stále čakáme. Obrázky sú však naozaj krásne a dali by sa použiť napríklad ako pozadie na iOS, OSX!

Pozadia

Spoločnosť Apple si dá záležať naozaj na každom jednom detaile a tak sa netreba čudovať, keď zmení napríklad fotografie na svojich stránkach Apple Online Store. Práve nová fotografia zaujala celý svet a už sa vo veľkom zdieľa po všetkých technologických stránkach. My samozrejme nie sme výnimka a tento obrázok vám prinášame taktiež.

Len dodáme, že na ňom môžte nájsť všetky súčasné Apple produkty, ktoré Apple považuje za úplne novinky a tak tu nájdeme iPhone 6, iPad Air 2, MacBook s 12″ retina displejom alebo Apple Watch, ktoré sa však zobrazujú iba v krajinách, kde sú už hodinky dostupné. Pre ostatné krajiny je tu potom iná fotografia, ktorá Apple Watch neobsahuje. Každopádne vyzerajú skvele obidve a určite odporúčame vyskúšať si ich napasovať na plochu!

Pozadie číslo 1. s hodinkami Apple Watch - svetapple.sk
Pozadie číslo 1. s hodinkami Apple Watch – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Chystáte sa na cesty? Kúpte si AirPods za výhodnú cenu. Po zľave sa oplatia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.