Súrodenci sú rôzni. Niekedy sa škriepia, niekedy si pomáhajú, no jedno im nikdy nevytkneme, vždy sa majú radi. Je to jednoducho jedna krv a aj keď sú medzi ľuďmi rôzne vzťahy a nemusia sa rozprávať desiatky rokov, medzi väčšinou sú vzťahy dobré. Takýto vzťah má očividne aj následujúci YouTuber so svojou sestrou. Ten sa rozhodol, že jej starý MacBook utopí a prekvapí ju celkom novým. Pozri si tento šialený prank.

Utopil počítač

Predstav si, že máš brata záškodníka, ktorý ti sem tam urobí niečo veľmi zlé, len aby ťa trošíčku naštval (či možno pobavil). Tento prank je vlastne niečim veľmi podobným. Istý YouTuber má očividne veľmi rád svoju sestru a tak sa rozhodol, že jej vymení starý MacBook za celkom nový. Na to, aby to ale urobil štýlovo musel vymyslieť spôsob, ako sestru vystrašiť a hlavne nahnevať. Radosť z hnevu je predsa najlepšia radosť, no nie? Rozhodol sa zobrať harddisk a celý starý MacBook zálohovať. Heslo bolo pomerne jednoduché, prvé písmena abecedy by z nápovedy pochopil asi úplne každý.

- Reklama -

Na to, aby sestru poriadne nahneval sa rozhodol využiť moment, kedy si zrovna užívala kúpeľ v bazéne. Vtedy za ňou totižto prišiel a jej starý počítač hodil ku nej. Sestru to samozrejme okamžite nahnevalo, no v takejto situácií v podstate človek nevie, či tomu druhému úplne nepreplo. Aj keď sa ale očividne na brata hnevala, netrvalo to moc dlho, nakoľko brat si pre ňu pripravil pekné prekvapenie

Dobrý koniec

Presne ako z rozprávky pre deti mal aj tento príbeh, ktorý uvidíš na videu, dobrý koniec. Brat zabalil MacBook aj s pevným diskom, na ktorom boli zálohované dáta z toho starého do luxusnej tašky, položil ju ku sestre na stôl a poprosil ju aby ju otvorila. Na druhý pokus sa jej to podarilo a keď zistila, čo je obsahom, na tvári sa jej objavila nefalšovaná radosť. Netvrdíme síce, že toto je práve spôsob, akým sa zbaviť staršieho počítača, no na druhú stranu ak chceš byť naozaj „sviňa“, no „dobrá sviňa“, musíš vedieť robiť veci s tým najväčším štýlom.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.