Áno Steve Jobs je síce už takmer piaty rok po svojej smrti ale očividne mu nič nebráni k tomu, aby sa ukázal na Broadway v istom muzikáli spolu s jeho dlhoročným rivalom a konkurentom v oblasti technológií Billom Gatesom. Obaja títo technologickí giganti vystúpia v holografickej podobe, čo je technológia budúcnosti a pôjde vôbec o jej prvé použitie na Broadway. To ale nie je všetko!

Steve Jobs a Bill Gates na Broadway

Steve Jobs a Bill Gates si zahrajú v úplne novom muzikáli Nerds, ktorý bude o dvoch veľkých mužoch, ktorí stáli na začiatku súčasných moderných technológií a najmä vďaka ním sú naše smartfóny či počítače tým čím sú. Samozrejme nešlo to bez sporov a Steve spolu s Billom mali medzi sebou veľké nezhody. Bill ukradol Jobsovi operačný systém, ktorý Jobs ukradol Xeroxu. Najnovší muzikál by mal ponúknuť zážitok, ktorý ti vyobrazí to, ako to vyzeralo v časoch, kedy ešte títo dvaja rivali bojovali proti sebe a kedy sa začali drahé technológie stávať dostupnejšími aj pre bežných ľudí, nie len pre bohatých či firmy.

- Reklama -

Okrem toho, že celý muzikál bude bežať pomocou holografov, bude ovládaný priamo cez naše smarfóny, nakoľko sa tu použije možnosť meniť dej a ten nebude meniť nikto iný ako diváci v sále. Pôjde teda o zakomponovanie viacerých moderných technológií do deja, ktorý sa moderných technológií týka sám o sebe. Celý dej by sa mal len tak mimochodom točiť okolo Steva Jobsa a zobrazovať jeho cestu z čudáka k milionárovi. Lístky už sú v predaji a premiéra je naplánovaná na 21. februára 2016. Všetko sa to odohrá v divadle Longacre a má ísť o obrovský zážitok, kto sa teda zastaví v New Yorku koncom februára, určite by mal čas obetovať aj na toto vystúpenie! 🙂

zdroj: 9to5mac

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here