Pred dvoma rokmi sme písali o tom, že Steve Jobs možno bude mať svoju vlastnú operu. Jeho život a rovnako tak aj to, čo počas neho dokázal je naozaj zaujímavý námet na takéto predstavenie a ako nám sľubovali, tak sa aj stalo. Celé to má na svedomí The Santa Fe Opera, ktorá už dva roky dozadu plánovala operu na tento rok. Teraz sa to podarilo. Premiéra bude tento víkend!

The (R)evolution of Steve Jobs

Takto znie názov novej opery, ktorú zinscenovala The Santa Fe Opera, ktorú v roku 1956 založil John Crosby. Pred dvoma rokmi sme počuli o tom, ako pripravuje špeciálne predstavenie, ktoré sa bude týkať Steva Jobsa a jeho cesty životom či Applom.

- Reklama -

Išlo o správu, ktorá sa mala naplniť až o dva roky neskôr. Presne preto sme tomu nevenovali prílišnú pozornosť a popravde sme na toto aj tak trošku zabudli. Dnes sa ale k téme vraciame späť, nakoľko predstavenie s názvom “The (R)evolution of Steve Jobs” bude mať už tento víkend svoju premiéru.

Určite ti je jasné, že pripraviť niečo také muselo dať poriadnu prácu. Celé toto dielo by malo začínať predstavením prvého iPhonu svetu v roku 2007. To či bude opera stáť skutočne za to uvidíme už onedlho. zatiaľ môžeme len konštatovať, že ide naozaj o perfektný nápad!

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here