Steve Jobs má vlastnú operu!

0

Pred dvoma rokmi sme písali o tom, že Steve Jobs možno bude mať svoju vlastnú operu. Jeho život a rovnako tak aj to, čo počas neho dokázal je naozaj zaujímavý námet na takéto predstavenie a ako nám sľubovali, tak sa aj stalo. Celé to má na svedomí The Santa Fe Opera, ktorá už dva roky dozadu plánovala operu na tento rok. Teraz sa to podarilo. Premiéra bude tento víkend!

The (R)evolution of Steve Jobs

Takto znie názov novej opery, ktorú zinscenovala The Santa Fe Opera, ktorú v roku 1956 založil John Crosby. Pred dvoma rokmi sme počuli o tom, ako pripravuje špeciálne predstavenie, ktoré sa bude týkať Steva Jobsa a jeho cesty životom či Applom.

Išlo o správu, ktorá sa mala naplniť až o dva roky neskôr. Presne preto sme tomu nevenovali prílišnú pozornosť a popravde sme na toto aj tak trošku zabudli. Dnes sa ale k téme vraciame späť, nakoľko predstavenie s názvom „The (R)evolution of Steve Jobs“ bude mať už tento víkend svoju premiéru.

Určite ti je jasné, že pripraviť niečo také muselo dať poriadnu prácu. Celé toto dielo by malo začínať predstavením prvého iPhonu svetu v roku 2007. To či bude opera stáť skutočne za to uvidíme už onedlho. zatiaľ môžeme len konštatovať, že ide naozaj o perfektný nápad!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk