Steve Wozniak je meno osoby, ktorá v roku 1976 po boku Steva Jobsa založila spoločnosť Apple. V tom čase bol profesionálnym inžinierom a to mu ostalo až doteraz. Práve to je dôvod, prečo by jeho slovo mal vypočuť azda každý jeden inžinier spoločnosti Apple. Steve tvrdí, že si zakúpi len základnú edíciu Apple Watch Sport. Drahšie hodinky jednoducho nie sú pre neho.

Steve Wozniak

Steve v poslednej dobe kritizoval veľa produktov Apple pre niektoré veci, ktoré by nikdy nedopustil. Dnes sa vyjadril na adresu Apple Watch, tentokrát však nie v zlom svetle. Povedal, že si zakúpi hodinky v základnej edícií Sport a nepôjde do drahších verzií. Mnohí by si mohli pomyslieť, že tým chce dať do pozoru vysokú cenu hodiniek. Nie je to však pravda. Svoje tvrdenie odôvodnil tým, že drahšie Apple Watch už jednoducho nie sú klasickými hodinkami ale akýmsi šperkom, ktorý má poukázať na značku, prestíž či symbol. On je technický typ a hlavne inžinier a nič podobné nepotrebuje.

- Reklama -
Apple Watch -svetapple.sk
Apple Watch -svetapple.sk

Práve preto sa rozhodol, že zvolí radšej menej nápadnú hliníkovú alternatívu. Svojim spôsobom však pochválil Apple za to, že vytvorilo nový trh. Nikto ešte nevyrobil inteligentné hodinky (konkurenčné značky), ktoré by boli zároveň šperkom. Veď 10 000$ je naozaj vysoká čiastka!

Apple Watch Edition - svetapple.sk
Apple Watch Edition – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.