Apple 29. augusta 2016 oznámilo dátum očakávaného septembrového špeciálneho eventu, na ktorom uvidíme nové iPhony, na ktorých Apple pracovalo rok. Spolu s pozvánkou, na ktorej bol uvedený aj slogan podujatia je na pozadí aj rozostrené logo Apple, ktoré chce mať mnoho ľudí ako pozadie na svojich zariadeniach.

Stiahni si pozadia „See you on the 7th“

Všetko sa udeje budúcu stredu, teda 7. septembra 2016 v San Franciscu a hneď po uverejnení pozvánky sa začali debaty o tom, prečo Apple zvolilo práve takéto pozadie pozvánky.

- Reklama -

U Apple sme si zvykli, že nič nie je len tak a rozostrené farebné línie loga Apple možno značia príchod lepšieho fotoaparátu v iPhone. O tom však môžeme len špekulovať no už dlhšie sa hovorí o tom, že fotoaparát v iPhone 7 bude skutočne úchvatný. Avšak, či to bude naozaj tak ukáže až čas.

Čo uvidíme siedmeho?

Budúci týždeň sa tak dozvieme, ako budú vyzerať nové iPhony, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou budú mať označenie 7 a 7 Plus. Taktiež uvidíme prípadné zmeny v systéme iOS 10, ktorý by mal byť oficiálne dostupný v priebehu septembra. Stále nie je isté, či uvidíme aj druhú generáciu Apple Watch, no nový MacBook Air a iMac by mal byť podľa najnovších správ predstavený v októbri a nový iPad Pro v prvej polovici roka 2017.

Pozadia Apple Special Eventu stiahneš kliknutím na tvoje zariadenie a uložením obrázku do počítača, iPhonu alebo iPadu.

September 7 Apple Media Event Wallpaper Apple Invite iPad

iPhone / iPad (Pro) / Desktop

September 7 event wallpaper apple alex willum

iPhone

September 17 Apple Media Event iPad Pro

iPhone / iPad (Pro)

iMahdi-2016-iPad-wallpaper

iPhone / iPad / Desktop

iMahdi-2016-wallpaper-2-2

iPhone

 

Zdroj: 9to5mac.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -