iMac 24″ je na trhu už nejaký ten piatok a medzi používateľmi je čoraz populárnejší. K dispozícii je s čipom M1 v niekoľkých konfiguráciách. Väčšine zákazníkov ale stačí základ, ktorý je viac ako výkonný. iMac 24″ kúpite za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Aká je teda cena? Apple ju má stanovenú na 1 449 € s DPH. My vám ale ukážeme miesta, kde kúpite počítač omnoho lacnejšie. Ide dokonca o autorziovaných predajcov tohto technologického giganta. iMac 24″ teraz môžete kúpiť za super peniaze.

Ide pritom o obľúbenú modrú farbu v konfigurácii s čipom M1 (8 – jadrové CPU a 7 – jadrové GPU), 8 GB operačnou pamäťou RAM a 256 GB SSD úložiskom. Samozrejmosťou je aj to, že ide o úplne nový, nikdy nerozbalený produkt, ktorý si môžete kúpiť so slovenskou klávesnicou.

iMac 24" v žltej farbe s kompletným príslušenstvom za vynikajúcu cenu
Zdroj: Unsplash / Jay Wennington

iMac 24″ sa vám hodí do detskej izby ale aj do kancelárie. Je to veľmi univerzálny produkt, ktorý vám bude slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Unikla snímka obrazovky z iOS 16, ktorá odhaľuje dôležitú novinku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.