Apple predstavilo svoje prvé inteligentné hodinky ešte 9. septembra, no do predaja ich plánuje uviesť až začiatkom budúceho roka. Práve to je jeden z dôvodov, prečo o nich zatiaľ nevieme toľko informácií, ako o iných v septembri či októbri predstavených produktoch. Každopádne, dnes boli aktualizované oficiálne stránky výrobcu, kde sa o nich dozviete viac!

Nové informácie, fotky!

Apple aktualizovalo svoje oficiálne internetové stránky, venované hodinkám Apple Watch. V hlavnej ponuke stále nájdete veľké, kvalitné obrázky, zobrazujúce hodinky či ich funkcie, no je ich tu o niečo viac. Pokiaľ by sme šli hlbšie do jednotlivých kategóri,í tak tie teraz tvoria „Timekeeping“, „New Ways to Connect“, „Health & Fitness“, „Design“, „Technology“, „Gallery and Films“. Tieto sekcie sa vás pokúsia lepšie zoznámiť s hodinkami a ich funkciami. Čo na ne zatiaľ hovoríte? Nám sa Apple Watch naozaj páčia! 🙂

Všetko nájdete Tu! 

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 kúpite v zľave extrémne výhodne. Konečne sa oplatia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.