Conan O’Brien ponúka veľmi populárnu show, kde veľmi často vidíme celebrity či už z hereckého, hudobného alebo toho technologického sveta, ktoré nám prezradia čosi viac o svojom živote či živote iných. Posledným hosťom v tejto veľmi populárnej show bol herec Fredem Armisenem. Rozhovor akousi cestou prešiel na tému “Steve Jobs” a Fred nám prezradil veľmi zaujímavé poznatky z jeho stretnutí s bývalým CEO Apple. 

Dôraz

Steve Jobs bol doslova neuveriteľná osoba hneď v niekoľkých smeroch. V prvom rade bol veľmi tvrdohlavý, často krát neznesiteľný, nenávidený, no taktiež milovaný. Všetko malo svoje dôvody, ale vo všeobecnosti každého fascinoval aspoň malo časťou svojho “JA.” Fred nám prezradil, že ho vždy doslova uchvátil vo chvíli, kedy otvoril ústa. Taký spôsob, akým dokázal hovoriť Steve o produkte a aký kládol dôraz na slová nevidel nikde inde. Bol jednoducho vynikajúci rečník. Vždy vedel zdielať svoje myšlienky do sveta s obrovským dôrazom a vysvetliť ľuďom to, prečo by si mali kúpiť produkty jeho spoločnosti.

- Reklama -

Fred sa tiež zmienil o tom, že stretnúť Jobsa bol obrovský zážitok. Stalo sa to pri otváraní Apple Store v New Yorku, kde mal podobné pocity, akoby vtedajší CEO Applu nebol podnikateľ ale pápež. Dokonca si s Jobsom urobil aj fotografiu, ale nikdy ju nezverejnil a taktiež ju nikomu neukázal. Jediné čo urobil je, že  sa ju pokúsil obkresliť ale výsledok si radšej pozri sám!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.