Na svete sa pomaly ale isto rozrastá ďalšia obrovská sociálna sieť, ktorú pravdepodobne všetci dobre poznáte. Je to Snapchat, ktorý je založený na tom, že používatelia medzi sebou komunikujú prostredníctvom fotografií, videa, či najnovšie aj cez chat. Snapchat je už pomerne obľúbený aj v našich končinách a nepochybujeme o tom, že sa nachádza aj v tvojom iPhone.

Snapchat

Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli rozšíriť naše pôsobisko aj na túto sociálnu sieť, kde ti budeme môcť ešte lepšie približovať novinky, týkajúce sa Apple, posielať videá či fotografie z rôznych konferencií, či akcií, ktorých sa zúčastníme, či množstvo ďalších udalostí. Redakčný Snapchat vznikol taktiež preto, aby sme ti mohli bližšie ukázať to, ako to u nás chodí, ako funguje redakčný systém a aby sme na teba mohli preniesť takú „našu“ atmosféru z redakcie. Práve preto by si určite nemal váhať a pole svojich priateľov rozšíriť aj o nás. Nájdeš nás veľmi jednoducho pod nickom „SVETAPPLESK„. Veľmi sa na teba tešíme! 🙂

- Reklama -
snapchat-svetapple.sk
snapchat-svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.