Možno sa to nezdá, no z nášho malého projektíku sa postupne stáva veľký a etablovaný Apple magazín. S rastúcou návštevnosťou však potrebujeme aj väčší tím, s ktorým budeme môcť tvoriť obsah pre celú slovenskú Apple komunitu.

Pokiaľ viete zaujímavo písať, máte radi produkty s nahryznutým jablkom v logu a zároveň o tom chcete povedať viac ako 300 tisíc návštevníkom našej stránky mesačne, ste na správnom mieste.

- Reklama -

Hľadáme človeka, ktorý bude schopný vyprodukovať niekoľko krátkych článkov denne (noviniek) a zároveň nebude mať problémy s anglickým jazykom a slovenskou gramatikou. Odmena sa bude odvíjať priamo od počtu a kvality daných príspevkov. Každý článok je samozrejme iný, a tak sa musí posudzovať individuálne.

Pokiaľ s nami máte záujem spolupracovať, napíšte nám na e-mail: redakcia@svetapple.sk niekoľko základných informácií o sebe a taktiež jeden, aspoň 250-slovný článok na akúkoľvek tému, súvisiacu so spoločnosťou Apple. Tešíme sa na Vás.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.