Tento článok sa dal napísať hneď dvoma spôsobmi. Jedným by sme ťa mohli len informovať o tom, že T-Mobile v USA prináša neuveriteľné akcie, ktoré si tunajší zákazník nemôže ani len predstaviť, no a druhým spôsobom ho píšeme teraz, pretože sme doslova rozhorčení z toho čo sa tu deje. Aj keď sa naša krajina doslova snaží ukázať, že Slovensko nie je také zaostalé ako vyzerá, v tomto prípade sa ukazuje presný opak.

Americký T-Mobile ukazuje svoju silu

Včera zavesil na internet CEO spoločnosti T-Mobile USA, John Legere nové informatívne video, ktoré sa týka spoločnosti, ktorú vedie.

V tomto videu sme sa ako správni Apple fanúškovia mohli dozvedieť napríklad to, že pokiaľ žiješ v Amerike a máš tam zakúpený nejaký dátový balíček, spoločnosť T-Mobile ti nebude rátať minuté dáta, ktoré si použil na streamovanie hudby z Apple Music.

Operátor pridal novú hudobnú službu do zoskupenia Music Freedom, kde už dnes nájdeme Spotify, Pandora, Rdio, Google Play Music, iHeartRadio, SoundCloud, SiriusXM a po novom aj Apple Music.

Music Freedom - svetapple.sk
Music Freedom – svetapple.sk

Je to naozaj obrovská výhoda, pretože nezáleží na tom, aký dátový balíček máš, poprípade na tom, koľko ti ešte ostáva dát. Hudbu môžeš počúvať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek! To je však len jedna z výhod, ktoré včera John Legre predstavil.

Tá druhá je totiž ešte lepšia a naša redakcia doslova závidí každému jednému, kto žije v USA a môže akciu využiť (a budeš závidieť aj ty!).

Pokiaľ si totiž zakúpiš iPhone 6 s tarifom Jump! a mesačne zaň budeš platiť minimálne 15$ (čo sú mimochodom peniaze, za ktoré sa u nás predávajú tie najmenšie paušály) máš úplne zadarmo nárok na výmenu svojho iPhonu 6 za novší model iPhone 6S akonáhle príde na trh!

Tieto akcie vyzerajú pre bežného Slováka (a nepochybujeme, že aj Čecha) ako zo sna. Preto sa pýtame, prečo nie je nič podobné ani u nás na Slovensku.

Nemusia nám naši operátori meniť starší iPhone za nový (aj keby to bolo super) avšak už na prvý pohľad je vidno, že sme kilometre pozadu. Uvidíme, kedy konečne zachytíme aj my svetové trendy v oblasti komunikácie. Nie je to totiž len Amerika, ktorá je v tomto smere neuveriteľne popredu.

Prečítajte si tiež  Ste v Telekome? V apríli dostanete ďalších 1000 GB internetu zadarmo!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.