Spoločnosť Apple je v súčasnosti jednou z najväčších na svete, no aj napriek tomu si v Apple nemôže nikto dovoliť, aby na svetlo sveta unikli nejaké skutočnosti, ako napríklad dizajn nového iPhonu, iPadu či iného produktu. Rovnako si dávajú v spoločnosti pozor aj na to, aby jednoducho štúdiá, v ktorých po celý rok dizajnéri a technici pracujú, nikto nevidel. Teda až doteraz. Charlie Rose do jedného nazrel spolu s kamerami!

Dizajnérske štúdio

Jony Ive je momentálne na pozícii šéfdizajnéra Apple a tak je jeho útočisko v spoločnosti predovšetkým v jeho obrovskom a vybavenom štúdiu, ktoré sa nachádza v sídle jablkovej spoločnosti v Cupertine. Kto by bol povedal, že sa niekedy niekomu podarí do tohto štúdia dostať, však? Podarilo sa Charlimu Rosovi, ktorému so sebou dokonca dovolili zobrať aj kamery a spolu s nimi nazrel do jedného z najväčších a najprepracovanejších štúdií na svete.

Celé štúdio bolo možné vidieť len včera v televízii CBS, v Charlieho relácií “60 minút”. Žiaľ momentálne nevieme nájsť žiaden online archív, v ktorom by bolo možné reláciu vidieť. Akonáhle sa ale na internete objaví, určite ťa o tom informujeme a pridáme aj zdroj, aby si aj ty videl priestory, v ktorých spoločnosť Apple tvorí najúspešnejšie produkty na celom, celučíčkom svete!

Apple dizajnové štúdio - svetapple.sk
Apple dizajnové štúdio – svetapple.sk
Apple dizajnové štúdio - svetapple.sk
Apple dizajnové štúdio – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here