Včera sme vás informovali, že spoločnosť Apple chystá pre iPhone 15 Pro a iPhone 15 okrem zmeny dizajnu aj úpravu palety farieb. Drahšie prevedenia by sa mali dočkať novej, tmavočervenej (#410D0D) a dostupnejšie modely zase prepracovanej svetlomodrej (#0DB1E2) a svetloružovej (#CE3B6C.) farby. Ako ale budú tieto zariadenia vyzerať? To nám ukázal portál Macrumors.

Známy internetový magazín síce nepoužil aktuálne CAD rendery a farebné prevedenia zasadil do dizajnu minuloročných modelov, no keďže budú tvary nástupcov veľmi podobné (iPhone 15 bude o niečo viac zaoblený), obrázky nám na hrubú predstavu postačujú. Navyše, Macrumors do nich zakomponoval zmenu, s ktorou prídu poprvýkrát aj dostupnejšie modely. iPhone 15 aj iPhone 15 Plus totiž dostanú populárny Dynamic Island, čo potvrdila aj nedávno uniknutá fotografia.

No a ako to bude celé vyzerať? Ako môžete vidieť sami na obrázkoch nižšie, iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max / Ultra dostanú tmavočervený odtieň, ktorý pôsobí veľmi decentne a hlavne luxusne. Nie je to farba, ktorá kričí do sveta. Naopak sa snaží byť decentná a trochu výnimočná. Nám sa toto prevedenie na renderoch páči.

iPhone 15 Pro tmavočervená
Zdroj: Macrumors

Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA

A ak si v roku 2023 zaobstaráte lacnejší iPhone 15 alebo iPhone 15 Plus, dočkáte sa výraznej svetlomodrej a tiež ružovej farby. Tieto odtiene sú na renderoch presným opakom toho, čo tmavočervená na iPhone 15 Pro / 15 Ultra. Zariadenia s nimi doslova kričia do sveta, aby si ich niekto všimol a na náš vkus už nie sú také elegantné, ako napríklad biele alebo tmavé prevedenia.

Na druhej strane, tieto farby budú veľmi dobre fungovať na ázijských trhoch, kde sa snaží spoločnosť Apple už niekoľko rokov preraziť a postupne sa jej to darí. Ponuku teda prispôsobuje aj potrebám a očakávaniam tamojších zákazníkov, čo je úplne pochopiteľné.

iPhone 15 modrá a ružová
Zdroj: Macrumors

Pozrite si oba rendery a napíšte nám do komentára, či sa vám tieto farebné novinky páčia alebo nie. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -