Pred niekoľkými dňami sme pod našim príspevkom na Facebooku vyzvali fanúšikov, aby nám poslali svoje najlepšie fotografie do komentárov. Boli sme naozaj prekvapení ich počtom a kvalitou. Vybrali sme teda námatkovo niekoľko záberov ktoré nás oslovili a zaradili ich do tohto článku.

Takto fotia fanúšikovia svetapple.sk

Ešte predtým, ako sa do toho pustíme, radi by sme upozornili, že všetky fotografie boli sťahované z Facebooku, čo znamená, že sa im značne znížila kvalita. Na ukážku to ale stači…

Druhá vec je potom výber. Dokopy sa v komentároch nachádzali desiatky záberov a pochopiteľne sme nemohli použiť všetky v našom článku. Vyberali sme teda námatkovo. Každopádne vás ale ubezpečujeme, že ak ste sa tu nenašli, môžete to skúsiť už čoskoro v ďalšej výzve. Každá fotografia, ktorú ste nám zaslali mala niečo do seba a veľmi sa nám páčila 🙂 .

Nicolette Sládková 

Simona Gregorovičová

Питер Оргоник

Dominic Tailleur

Jakub Dostál 

Matej Buša

Lukas Lapin

Matej Mikloško

Daniel Soukup

Ivo Škotnár 

Tomáš Novoszadek 

Mário Šidó 

Kristina Nigutová 

Prečítajte si tiež  Apple opäť sklame fanúšikov. Na WWDC 2023 nepredstaví roky očakávaný produkt
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.