Pred niekoľkými mesiacmi sme vás informovali o tom, že na iPhone mieri nový hra Assassin’s Creed, ktorá prinesie nádherné grafické spracovanie. Hoci tento titul zatiaľ nie je dostupný, na internete sa objavil únik, ktorý nám ukazuje prvé zábery.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabíjací adaptér ako bonus.

Herný svet má byť zasadený do prostredia Číny a aj keď je uniknuté video len v 360p kvalite, vidieť na ňom, že vývojári si dali na hre a jej grafike skutočne záležať. Nový Assassin’s Creed je označovaný s podtitulom Jade a mal by sa odohrávať v otvorenom svete.

O pripravovanej hre sa v súčasnosti hovorí napríklad to, že jej dej sa bude odohrávať 215 rokov pre Kristom. Dynastia Qin v Číne prinesie pútavé scenérie, vďaka ktorým si užijete každú jednu misiu.

Rovnako tak sa vraj máme tešiť aj na plne prispôsobiteľnú postavu, ktorú si hráči budú môcť sami vytvoriť. Oficiálny trailer nájdete pod týmto odstavcom. Čo na hru hovoríte? Páči sa vám alebo nie? Dajte nám vedieť do komentára.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá iOS 11 v praxi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here