Apple nám v utorok okrem nových iPhonov predstavilo aj hodinky Apple Watch s hranatým displejom. Konkurencia však už používa aj okrúhle displeje. Čo môže byť pre niekoho ideálnejšie a elegantnejšie riešenie. Pozrite sa však ako by mohli hodinky vyzerať spolu s okrúhlym displejom!

Niektorý očakávali okrúhly tvar

Ešte pred predstavením prvých inteligentných hodiniek Jablkovej spoločnosti, niektorí z nás očakávali, že hodinky ponúknu okrúhly tvar displeja. Toto však vyvrátila schéma, ktorá na internet unikla len jeden jediný deň pred ich predstavením. Nevadí, nové hodinky vyzerajú aj tak super, no viete si ich predstaviť s okrúhlym telom či displejom? Túto záhadu sa rozhodol stvárniť „Aicion“, ktorému sa to podľa nás podarilo na jednotku! Čo na ne hovoríte vy? 🙂 Páčia sa vám?

630-de42671c77e92d17cf2b1e441600e989 183331-applewatchwhitefull 4 3 2

 

Čo na to poviete vy?

A čo na takýto dizajn hodiniek hovoríte vy? Páčia sa vám skôr hranaté alebo guľaté. O váš názor sa s nami podeľte v komentároch 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.