Pokiaľ sleduješ zahraničné zábavné show tak Conan O’Brien, ti určite nie je cudzí. Tento showman si dokáže urobiť srandu z úplne všetkého a je jedno či ide o iPhone, iPad, či počítače Mac. Jeho vtipy stoja za to a výnimkou nebol ani ten posledný. Conan totiž predstavil Watch Hand, vďaka ktorej budú môcť aj potetovaní majitelia používať svoje hodinky Apple Watch 

Watch Hand

Ako už určite tušíš, Watch Hand nie je žiadna technologická vychytávka, ale len ďalší vtip legendárneho amerického showmana. Zobral totiž tyčku a vytvoril umele zápästie, ktoré bude môcť nosiť každý jeden používateľ hodiniek Apple Watch, ktorý má na svojich rukách tetovanie. Je to vlastne úplne jednoduché. Pokiaľ máš tetovanie a Apple Watch ti nechcú prečítať tvoje telesné funkcie (problém nedávno nazvaný ako TattoGate), zakúp si Watch Hand, na ktorej si potom budeš môcť prezerať všetky potrebné informácie. Samozrejme, že ide len o vtip a recesiu a tak podobné „srandy“ vôbec netreba brať vážne ale naopak, treba sa na nich dobre pobaviť!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.