Spoločnosť Apple urobila pomerne odvážny krok, keď do predaja svojich nových hodiniek zaradila aj edíciu z rýdzeho zlata, vďaka čomu sa stali hodinky okamžite najdrahším produktom v histórii spoločnosti. Apple Watch Edition si jednoducho nebude môcť príliš veľa smrteľníkov naozaj dovoliť, avšak jeden sa predsa našiel a ukáže ti, aké je to kupovať si hodinky, ktorých cena presahuje bazárovú cenovku jazdených limuzín! 

Nákup Apple Watch Edition

Pozri sa na to, ako prebieha nákup najdrahšie produktu spoločnosti Apple v jej histórii! Paradoxne nejde o žiaden supervýkonný počítač ani o iné zariadenie, ktoré by malo slúžiť na nejaký praktický účel. Ide vlastne len o obyčajné inteligentné hodinky Apple Watch, ktoré sú vyrobené z 18- karátového zlata. Cenovka sa pohybuje v desiatkách tisícov dolárov a tak je jasné, že si ich Slovák s priemernou mzdou nebude môcť dovoliť. Každopádne je veľmi zaujímavé, ako takýto nákup Apple Watch Edition prebieha.

- Reklama -

Pracovníci obchodu Apple Store ťa dokonca zavedú do úplne inej miestnosti, kde si budeš môcť Apple Watch Edition vyskúšať v absolútnom súkromí a pokoji. Taktiež je to spôsob ako ochrániť hodinky proti krádeži. Je to celé jednoducho premyslené a aj veľmi zaujímavé. Práve preto by si si mal pozrieť to, ako sa nakupuje najdrahší produkt v histórii Apple!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.