Spoločnosť Apple urobila pomerne odvážny krok, keď do predaja svojich nových hodiniek zaradila aj edíciu z rýdzeho zlata, vďaka čomu sa stali hodinky okamžite najdrahším produktom v histórii spoločnosti. Apple Watch Edition si jednoducho nebude môcť príliš veľa smrteľníkov naozaj dovoliť, avšak jeden sa predsa našiel a ukáže ti, aké je to kupovať si hodinky, ktorých cena presahuje bazárovú cenovku jazdených limuzín! 

Nákup Apple Watch Edition

Pozri sa na to, ako prebieha nákup najdrahšie produktu spoločnosti Apple v jej histórii! Paradoxne nejde o žiaden supervýkonný počítač ani o iné zariadenie, ktoré by malo slúžiť na nejaký praktický účel. Ide vlastne len o obyčajné inteligentné hodinky Apple Watch, ktoré sú vyrobené z 18- karátového zlata. Cenovka sa pohybuje v desiatkách tisícov dolárov a tak je jasné, že si ich Slovák s priemernou mzdou nebude môcť dovoliť. Každopádne je veľmi zaujímavé, ako takýto nákup Apple Watch Edition prebieha.

Pracovníci obchodu Apple Store ťa dokonca zavedú do úplne inej miestnosti, kde si budeš môcť Apple Watch Edition vyskúšať v absolútnom súkromí a pokoji. Taktiež je to spôsob ako ochrániť hodinky proti krádeži. Je to celé jednoducho premyslené a aj veľmi zaujímavé. Práve preto by si si mal pozrieť to, ako sa nakupuje najdrahší produkt v histórii Apple!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.