Akonáhle sa do predaja dostali hodinky Apple Watch Edition, nás napadlo, že zlaté Apple Watch by sa dali dostať aj jednoduchšou cestou ako tou za 17 000$. Stačilo by ich možno dať pozlátiť  do nejakej firmy za zlomok ceny pravých Apple Watch Edition a bolo by po probléme. Príliš dlho netrvalo a na internete sa objavilo video, ktoré ukazuje takto pozlatené hodinky Apple Watch za približne 1500$. Veď to je len zlomok ceny originálu!

Pozlatené Apple Watch

Istý YouTuber sa rozhodol, že za hodinky Apple Watch Edition jednoducho nevyhodí 17 000$ a rozhodol sa, že si zakúpi najdrahší model zo strednej edície. Poslal preto hodinky do firmy, ktorá niečo podobné robí a tá mu ich pozlátila celé aj linkovaným náramkom len za 399$. Najlepšie na tom celom je, že podľa jeho slov to netrvalo dlhšie ako týždeň a navyše ich dostal späť v peknej originálnej krabičke.

- Reklama -

Na hodinky sa teraz dostalo pravé 18- karátové zlato, ktoré im dodáva naozaj nádherný nádych a vyzerá na nich rovnako dobre ako na Apple Watch Edition. Dokonca až tak dobre, že to bežný človek ale ani veľa profesionálov nerozozná. Je to jednoducho špičková robota a dôkazom toho je, že na hodinkách neostal ani jeden kúsok nehrdzavejúcej ocele. Jediné čím sa vlastne pozlatené Apple Watch líšia od ich predlohy sú detaily ako napríklad nápis na spodnej strane či strieborná obrazovka, ktorá vám hneď po zapnutí naznačí svojou farbou, že nejde o najvyššiu edíciu ale len o tú strednú, ktorá sa na najvyššiu takpovediac hrá.

To je však viacmenej jedno. Apple Watch Edition sú nádherné a aj keď možno len minimum ľudí, no nájdu sa aj takí, ktorí by ich nechceli kvôli tomu, že ide o zlato ale skrátka kvôli tomu, že sa takáto farba k hodinkám hodí. Práve pre nich je cesta pozlátenia doslova ideálna. Čo si o tom myslíš ty? Veď pozlátiť Apple Watch nie je v porovnaní s Apple Watch Edition vôbec drahé! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.