Predaj nových iPhonov takmer vždy zahŕňajú veľké rady, v ktorých sú ľudia ochotný stáť niekoľko hodín, či dokonca dní len preto, aby sa k svojmu zariadeniu dostali medzi prvými. Tento trend prevláda poväčšine v zahraničí, ale vďaka spoločnosti M:ZONE sa z neho v menšom merítku môžeme tešiť aj u nás. Práve táto spoločnosť totiž organizuje polnočné predaje iPhonov a po minulom roku prichádza ďalší, ktorý bol jednoducho fantastický!

iPhone medzi prvými

Nakoľko sme boli na zahájení predaja nového iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus, no prišli sme len ako diváci, nie ako kupci, takže ti zatiaľ nemôžeme priniesť recenziu tohto telefónu (tá by sa mala objaviť niekedy v následujúcich hodinách). Čo ti však môžeme ukázať je to, aká nálada panovala na polnočnom predaji, nakoľko M:ZONE už vypustil, povedzme si na rovinu, pomerne kvalitné video. Bol si tam aj ty? 🙂

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here