Technologický gigant z Cupertina ma ďalší dôvod na oslavy. Jeho seriál Ted Lasso, ktorý zo začiatku vôbec nevyzeral ako favorit streamovacej služby Apple TV+ získal štyri nové ocenenia prestížnej Emmy.

Veľkým prekvapením je, že Apple TV+ sa týmto spôsobom zapísala do histórie, pretože žiaden jej konkurent nedokázal v priebehu dvoch rokov od spustenia získať viacero cien Emmy súčasne.

Paradoxná situácia je to najmä z toho dôvodu, že služba Apple TV+ je v súčasnosti považovaná za „outsidera“, nakoľko ponúka len veľmi málo obsahu.

Porota na celom seriáli ocenila nielen komediálny podtón, ale aj perfektné herecké obsadenie, ktoré sa do svojej role vžilo s elánom a presvedčením, ktoré diváci milujú.

Nehovoríme len o hlavnom protagonistovi Jasonovi Sudeikisovi ale aj o ostatných hercoch, ktorí stvárňujú napríklad jednotlivých futbalistov, fanúšikov alebo pomocníkov tímu.

Čo si o Tedovi Lassovi myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Prečítajte si tiež  Apple TV+ prinesie nový typ predplatného. Pripravte sa na reklamy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.