Aj mobilní operátori sa pridávajú k iniciatíve, s ktorou môžeme prekonať pandémiu koronavírusu. Áno, určite viete o tom, že na to, aby ste sa nenakazili stačí ostať doma. Telekom sa na to rozhodol upozorniť svojským a originálnym spôsobom. Veľmi sa nám páči!

„T Zostante Doma“

Niektorí používatelia si to už všimli, iní zase nie. Telekom ľuďom pripomenul, že najlepšie čo môžu v tejto chvíli urobiť, je zostať doma. Všetko pomerne nečakaným spôsobom, ktorý má zásah na milióny používateľov po celom Slovensku. Ak máte svoj smartfón, alebo akékoľvek iné zariadenie pripojené k sieti, na miesto nápisu „Telekom SK„, sa vám v názve operátora ukazuje už pár dní text „T Zostante Doma.

Telekom chce aby ste zostali doma. Všimli ste si?

Je to unikátny spôsob, akým dostať k používateľovi informáciu v podstate úplne zadarmo bez toho, aby bolo nutné rozosielať hromadné SMS, alebo vymýšľať drahé reklamné kampane (ktoré pravdepodobne nebudú mať takýto zásah).

Pokiaľ si navyše text nevšimnete na vašom smartfóne, možno že si ho všimnete napríklad v aute, kde ja operátor na obrazovke infotainmentu častokrát väčší a výraznejší.

Telekom chce aby ste zostali doma. Všimli ste si?
„T Zostante Doma“ na displeji v aute – svetapple.sk

Za tento nápad si teda zaslúži Telekom veľký palec hore a dúfame, že sa budete inštrukciou riadiť v čo najväčšej možnej miere. Nikto nikomu nezakazuje vychádzať. Pokiaľ ale nemusíte ísť nutne do práce, obchodu alebo lekárne, radšej trpezlivo počkajte. Zdravie je prvoradé a netýka sa to len nás, ale hlavne starších ľudí, ktorí sa pohybujú v našom okolí. Dávajme si preto na seba pozor…

Telekom chce aby ste zostali doma. Všimli ste si?
Telekom chce aby ste zostali doma. Všimli ste si? – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Jeden z najväčších slovenských operátorov zásadne rozšíril 5G pokrytie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.