Telekom sa tento rok rozhodol urobiť Slovákom radosť a priniesol hneď dvojitú porciu plnú letných dát. Prvá bola k dispozícii od začiatku júla, druhá prichádza ako bonus teraz. Aktivovať ju môžete od 1.8.2019 do 31.8.2019. Získať môžete až 30 GB dát navyše. Telekom rozdáva ďalšie letné dátové balíčky zadamrmo

3Telekom rozdáva ďalšie letné dátové balíčky

Telekom rozdá ďalšie letné dátové balíčky. Môžete sa tešiť do konca augusta. - svetapple.sk
V najlepšom prípade môžete získať až 30 GB dát – svetapple.sk

Dostať dáta v lete zadarmo je skutočne atraktívna ponuka. Telekom toto ponúkol svojim zákazníkom ešte začiatkom júla, kedy ste mohli získať k jednotlivým paušálom od 250 MB do 30 GB. Teraz s bonusovou akciou pokračuje. Od 1.8.2019 do 31.8.2019 bude môcť získať dáta v aplikácii Telekom úplne zadarmo. Stačí si ich jednoduchým spôsobom aktivovať. Je to ideálny spôsob akým môžete surfovať napríklad na dovolenke alebo jednoducho kedykoľvek, kedy máte na to chuť.

Návod ako aktivovať balíček ako aj informácie o tom, koľko dáta k vášmu paušálu dostanete nájdete na následujúcich stranách….

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here