Používate vo veľkom mobilné dáta? Nie ste sami. V súčasnej dobe je to jednoducho trend a ľudia už nepotrebujú chytať v každej kaviarni Wi-Fi. Ako sa ale hovorí, internetu nie je nikdy dosť. Pokiaľ ste v Telekome, operátor si pre vás pripravil zaujímavú ponuku. Od 1. marca 2020 budete môcť aktivovať balík 1 000 GB voľných dát úplne zadarmo!

Telekom vám dá 1 000 GB voľných dát úplne zadarmo.

Aj na slovenskom trhu je v oblasti poskytovateľov telekomunikačných služieb silný konkurenčný boj. Presne preto, sa často stretávame s rôznymi balíkmi, ako aj s týmto, ktoré by mali priniesť akúsi pridanú hodnotu. Operátor navyše sleduje aj to, koľko dát ste minuli. Na základe toho vie efektívnejšie nastaviť svoje paušály a programy do budúcnosti.

Telekom ohlásil úplne novú akciu. Pokiaľ máte u tohto operátora aktívny paušál, budete môcť využívať 1 000 GB dát počas jedného mesiaca úplne zadarmo. Treba tu dodať to, že množstvo dát nezávisí od toho, ktorý konkrétne balíček využívate (tak ako to bolo napríklad pri letnej akcii). Stačí len, že máte paušály Áno, Áno Biznis, Happy alebo Bez záväzkov. Aktivácia bude možná prostredníctvom mobilnej appky Telekomu. Platná je do konca marca.

Operátor sa zatiaľ nevyjadril k tomu, prečo vlastne takúto štedrú nádielku dát svojim zákazníkom s paušálom ponúkol. Ako sme už uviedli vyššie, dôvod môže byť len marketingový, alebo chcú kompetentní zistiť, akú spotrebu má priemerný používateľ jednotlivých typov paušálu. Uvidíme, či sa spoločnosť vyjadrí (pokojne aj po akcii). Už zajtra si ale na celý marec budete môcť aktivovať 1 000 GB mobilných dát, úplne zadarmo. Nezabudnite na to!

Telekom rozdá ďalšie letné dátové balíčky. Môžete sa tešiť do konca augusta. - svetapple.sk
Telekom vám dá 1 000 GB voľných dát úplne zadarmo.


Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Na Slovensku dnes končia tieto české TV stanice. Nahradí ich novinka z našich končín
Môže ťa zaujímať
- Reklama -