Pokiaľ hľadáte do svojej obývačky alebo spálne kvalitný a veľký televízor za rozumnú cenu, TCL 55C735 môže byť pre vás ako stvorený. Toto zariadenie má 55″ (139 cm) uhlopriečku, obraz vo vysokom 4K rozlíšení a je ako stvorený aj na hranie hier vďaka 144 Hz obnovovacej frekvencii. Teraz sa dá navyše kúpiť v šialenej zľave o stovky eur lacnejšie.

Zariadenie sa spolieha na operačný systém Google TV, vďaka ktorému v ňom budete mať všetky potrebné aplikácie ako napríklad Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo, O2 TV a ďalšie. Nebudete teda potrebovať žiadne externé zariadenie.

Bežná cena televízora TCL 55C735 je 719 €, pričom po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už od 587,9 €. Odporúčame vám ale sledovať aj možnosť zadávania zľavových kódov.

V čase písania tohto článku sa dal vďaka ním televízor kúpiť u autorizovaného predajcu za menej ako 500 €! Celková úspora na nákupe teda predstavovala 131 € , respektíve 220 € a to sa už určite oplatí.

TCL TV
Zdroj: TCL

Zariadenie má aj hlasové ovládanie a veľkým benefitom pre fanúšikov spoločnosti Apple je podpora Apple AirPlay 2, vďaka čomu môžete na obrazovku premietať prakticky akýkoľvek obsah zo svojho iPhonu alebo Macu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Zvuk môžete vylepšiť vďaka TCL soundbaru 

Na záver ešte doplníme, že TCL 55C735 má k dispozícii aj 20W reproduktory s podporou Dolby Atmos no niektoré recenzie naznačujú, že kvalita prehrávania nie je práve ideálna.

Pokiaľ by vám teda zvuk nevyhovoval, vyriešiť to môžete elegantným soundbarom TCL TS6110 2.1, ktorý kúpite už od 119 €. Ten pozostáva z reproduktorov a subwooferu.

TCL Soundbar
Zdroj: TCL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Posledné kusy na sklade! Garmin Epix (Gen 2) kúpite na Alze s 240 € zľavou najlacnejšie na Slovensku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -