Pokiaľ máš chuť pozrieť si tie najšialenejšie a najmenej zmysluplné testy, určite navštív kanál TechRax na YouTube. Zaručene sa budeš čudovať tomu, ako toto vlastne mohlo v niekoho chorej hlave vzniknúť. Dnes tu máme ale teoreticky aspoň trochu zmysluplný test, ktorý teoreticky môže ukazovať situáciu z reálneho života.

iPhone X a ľad

Predstav si napríklad, že si niekde (dajme tomu na chate) zabudneš svoj iPhone X cez noc. V noci nasneží, prípadne na kvapká a telefón dostane proidaný “ľadový” kúpel. Hoci garantuje určitú vodeodolnosť, nikto tu nikdy nehovoril o mraze a ten môže iPhone X doslova zabiť. TechRax nalial do dvoch pohárov vodu a nechal ju zamrznúť. Spolu s ňou v tejto vode nechal aj dva moderné smartfóny a to iPhone X a Samsung Galaxy S8. Výsledok tohto testu zaskočil najmä majiteľov iPhonu X, ktorý si budú v zime dávať na svoj telefón ešte väčší pozor. Nevieme, čo presne odišlo ale ak displej, v tomto prípade je to minimálne dosť zvláštne. Na videu je jasne vidieť ako začal štrajkovať. Môže to byť ale napríklad aj výsledok poškodenej základnej dosky, nejakého čipu či flex kábla.

- Reklama -

OLED panel v tomto prípade dodáva samotný Samsung, čiže oba telefóny majú rovnaký pôvod výroby. Ako sa ale ukazuje, najväčší konkurent Applu si so zamrznutou vodou poradil ľavou zadnou. Vieme, že aj táto situácia je v živote asi veľmi málo pravdepodobná ale niekedy sa to stať môže. TechRax ponúka ale omnoho absurdnejšie testy. Stačí si prezrieť jeho kontroverzný kanál!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here